Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

10 stylów na dziesięciolecie! – jubileuszowy numer „Tatuażu”


Pin It

Kwietniowy numer magazynu „Tatuaż – ciało i sztuka” to wydanie szczególne. Bowiem właśnie w tym miesiącu pierwsze polskie pismo o sztuce tatuażu obchodzi w 2010 roku swoje dziesiąte urodziny. Z tej okazji ukazał się jubileuszowy numer „Tatuażu”.


Poniżej kilka słów od wydawców magazynu:
 
No i stało się, stuknęło nam 10 lat! 10 dłuuugich lat, wspólnych podróży po świecie tatuażu i jego peryferiach. Przez te wszystkie lata bardzo mocno się staraliśmy i wydaje nam się, że odnieśliśmy wielki sukces. Udało nam się przybliżyć polskiemu odbiorcy zjawisko tatuażu, udało nam się ten tatuaż nobilitować do rangi sztuki, udało nam się przyciągnąć wielu nowych artystów i wielu ludzi po prostu tatuażem zainteresować. Przed nami niewiele się działo, a same początki bywały nieraz naprawdę ciężkie. I uwierzcie, jest co wspominać…
Na przestrzeni tych lat wiele się nauczyliśmy, a nasz magazyn dojrzał, zmienił się i wydoroślał. Z małej, zeszytowej gazetki o 60. stronach urośliśmy do rangi pokaźnej, 124-stronicowej publikacji ze sztywną okładką i klejonym grzbietem. Ostatnio mówi się o naszym piśmie, że to już niemalże książka. Po drodze udało nam się odcisnąć swoje piętno na światowej scenie tatuażu. Na wschodnioeuropejskim rynku byliśmy pierwszym magazynem o tatuażu, dzięki czemu nasza pozycja jest nie do podważenia. Pod względem objętościowym i merytorycznym wciąż staramy się iść do przodu i pragniemy gorąco, aby wszyscy ludzie zainteresowani tatuażem od jakiejkolwiek strony i pod jakimkolwiek względem w każdym wydaniu mogli znaleźć coś dla siebie.
 
Z okazji naszych dziesiątych urodzin, wypadających właśnie w kwietniu tego roku, postanowiliśmy naszym wydaniem oddać hołd współczesnemu tatuażowi i wszystkim obecnym w  nim trendom oraz stylom. Tak po prostu, pokazać wszelkie możliwe wariacje formalne i stylistyczne w jednej publikacji, podzielone na kategorie i wzbogacone krótką charakterystyką. W naszym odczuciu to najlepszy sposób, ażeby uczcić święto „Tatuażu” – poprzez ukazanie jego bogactwa i różnorodności. To dla promocji pięknego i artystycznego tatuażu poświęcamy nasz czas i wysiłek, to on jest esencją naszych pasji, to jemu oddajemy hołd i głęboki ukłon!

 

{googleAds}
<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds} 

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie