Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Do wygrania wejściówki na Gdańsk Tattoo Konwent 2012


W ostatni weekend lipca w Gdańsku odbędzie się czwarta edycja tatuatorsko-muzycznej imprezy Gdańsk Tattoo Konwent. Stocznia Gdańska zmieni się podczas tych dni w galerię sztuki oraz festiwal muzyki. Z tej okazji wraz z organizatorami imprezy przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs. Do wygrania dwie podwójne na konwent.


Gdański festiwal to nie tylko tatuaże. Niezwykłych i oczywiście mocnych wrażeń muzycznych dostarczą takie polskie zespoły jak Blade Loki, Schizma, Bulbulators, Street Chaos, Drown My Day, Collina oraz AYS. Z grona zagranicznych gwiazd niesamowitą dawkę energii zaaplikują Mad Sin z Niemiec oraz Trapped Under Ice z USA. Przygotowaliśmy również masę pokazów takich jak freakshow Lorda Insanity, taniec burleski w wykonaniu Xarah vn den Vielenregen, pokaz suspension grupy The Hooked Friends czy teatr tańca DzikiStyl Company.

Już teraz można kupować bilety. W przedsprzedaży kosztują 25 zł (za jeden dzień) i 35 zł (za dwa dni). W dniu imprezy: 30 zł (jeden dzień) i 40 zł (dwa dni).

 

Jednak portal Hardcore Tattoo ma dla Was niespodziankę. Dwie pierwsze osoby, które odpowiedzą poprawnie na nasze pytanie konkursowe, otrzymają podwójne wejściówki na imprezę. Pytanie brzmi: Z jakiego miasta pochodzi zespół Collina, który zagra w tym roku podczas konwentu? Odpowiedzi należy wysyłać na maila: info@hardcore-tattoo.pl. W temacie maila należy wpisać: „Konkurs Gdańsk Tattoo Konwent”. Powodzenia!

Więcej o imprezie: GDAŃSK TATTOO KONWENT

{googleAds}<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}             

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie