Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

El Banda – Wisi mi


W grudniu 2006 roku, w dniu premiery swej debiutanckiej płyty „Przejdzie ci”, El Banda zagrała swój pożegnalny koncert. Wydawało się, że najbardziej zjawiskowy zespół polskiego punk rocka ostatnich kilku lat przestał istnieć i przejdzie do historii jako efemeryda.

Na szczęście nic w przyrodzie nie ginie. Po roku w składzie osłabionym brakiem perkusisty – Krikrasa, El Banda powróciła, grając zrazu tylko okazjonalne koncerty z uwagi na ograniczone czasowe możliwości nowego -tymczasowego- perkusisty, Łosia. „Wisi mi” to singiel zawierający ich pierwsze nowe nagrania zarejestrowane późną wiosną tego roku w studio Serakos. Trzy kawałki, w których można się zakochać. Finezyjny, ale max przebojowy punk rock z najwyższej półki, zaczarowany metafizycznymi tekstami.

Wisi mi” ukazuje się na CD w limitowanym, numerowanym nakładzie, po którym nie będzie dodruków. Płytka będzie dostępna tylko w niezależnych dystrybucjach.

W styczniu ten sam materiał z jedną niespodzianką pojawi się także na winylowym singlu.

Uwaga! El Banda ma w końcu „pełnoetatowego” perkusistę – Szymona i póki co gra koncerty (bo kto wie, kiedy się znów rozpadnie i trzeba będzie dymać przez pół Polski na pożegnalny koncert…)!

www.pasazer.pl

{googleAds}
<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie