Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Folsom na 20-lecie S2YF


Pin It

Śląska ekipa Straight 2 Your Face zaprasza na kolejną, 20-tą już edycję organizowanych przez nich koncertów. Tym razem w katowickim klubie Cogitatur zagra Folsom z Las Vegas. Nie pojawi się niestety zapowiadane Last Mile, ale w zamian za to Amerykanom towarzyszyć będą nie dwa, lecz trzy składy z Polski: Knockdown, Stone Heart i Dispel The Crowd.

Koncert Folsom może okazać się tym ciekawszy, że Amerykanie powracają do Europy z nową płytą „Hammer Lane”, która ukazała się w sierpniu tego roku. Na Myspace Folsom czytamy, że nowe wydawnictwo jest jednym z „najwścieklejszych hardcorowych ataków ostatnich lat” i jest ugruntowaniem pozycji Folsom na scenie hc/punk.
Oprócz nowych kawałków, na koncercie na pewno pojawią się również piosenki z poprzednich płyt: „If You’re A Viper”, „Folsom” czy „Neon Light Nights”. Muzyka ekipy z Las Vegas to połączenie oi!, street punka, hardcora i metalowych riffów.
Amerykanom miało towarzyszyć Last Mile z Danii, niestety, według danych organizatorów, zespół wcześniej wraca do kraju. W zamian na scenie pojawi się Stone Heart z Mikołowa. Oprócz tego przed Folsom zagrają łódzki Knockdown i warszawski Dispel The Crowd..

W trakcie koncertu zbierane będą pieniądze dla 3-miesięcznej Pauliny, która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. Rehabilitacja malucha jest dosyć kosztowna i przekracza możliwości finansowe jej rodziców.

Koncert odbędzie się 17 grudnia w klubie Cogitatur w Katowicach przy ul. Gliwickiej 9a. Koncert rozpocznie się o godz. 18. Bilet w przedsprzedaży kosztuje 25 zł, w dniu koncertu – 30 zł. Bilety można rezerwować przez maila organizatorów s2yfshow@gmail.com, w którym należy podać imię i nazwisko, miasto oraz ilość biletów. Przedsprzedaż biletów: www.ticketpro.pl

 

Sprawdź kapele:

FOLSOM

STONE HEART

KNOCKDOWN

DISPEL THE CROWD

{googleAds}
<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}    

 

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie