Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Grudniowy TattooFest!!


Mamy nadzieję, że wszyscy w tym roku zasłużyli, by i na Mikołaja i na Gwiazdkę dostać najnowszy numer TattooFestu i kolejną solidną dawkę świetnych tatuaży.

 

W grudniowym numerze TattooFestu znajdziecie drugą część wywiadu z Bobem Tyrrellem. Tym razem w realistycznej odsłonie przestawi swoje podejście do tatuażu jako sztuki, a także opowie trochę o środowisku tatuatorskim za wielką wodą. Poza tym relacja z tegorocznego festiwalu tatuażu w Szczecinie. Jeśli czytając ją złapiecie się kilka razy za głowę albo zawyjecie ze śmiechu to zapewniamy, że wszystko to prawda. Byliśmy tam i widzieliśmy to na własne oczy… Konwencja może przejść do legendy, ale spod znaku takiej jaką się starszy małe dzieci. Bardziej radosnym materiałem będą na pewno cartoonowe dokonania Dave’a z krakowskiego Kultu. Ponadto w świat bajkowych stworków wciągnie was Zozo, mrok okraszony humorem – nie ma chyba lepszej pożywki przed świąteczną słodyczą. Mocnym akcentem tego numeru jest niewątpliwie Swastika Freakshop z Niemiec. Prace Marka a także jego historia nikogo nie pozostawiają obojętnym. Idąc za ciosem tatuatorskich fajerwerków warto zapoznać się z działalnością Steva Byrne’a. Dla pasjonatów body modification reportaż Sonalle Maroo, która przemierzyła kawałek świata w poszukiwaniu osób wykonujących implanty subdermalne, oraz miłośników tej modyfikacji.

W stałych działach felieton Dantego, czyli „jakiego masz szefa, lub jakim sam się stałeś” oraz Darek Sobinek w Rodzinie Tattooart, oszałamiająca Kudi –Sophie i poracja ciekawych/nadesłanych prac polskich tatuatorów. Także Tattoofestu nie może zabraknąć na wigilijnym stole obok opłatka, baranka, siana…

Najlepsze życzenia!!

TattooFest Team

www.tattoofest.pl

{googleAds}
<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie