Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Krakowscy tatuatorzy na wspólnej imprezie


Pin It

W jeden z sobotnich czerwcowych wieczorów w krakowskim klubie Pauza królować będzie tatuaż. Odbędzie się tam impreza Mania Tatuowania, która ma na celu zaprezentowanie krakowskich studiów tatuażu w swobodnym imprezowym klimacie drum’n’bassowych dźwięków. Mile widziani wszelkiej maści maniacy tatuażu oraz osoby ogarnięte twórczą pasją. Organizatorem wydarzenia jest krakowska Agencja PinaColada-Events. Honorowym patronem imprezy został portal muzyczno-tatuatorski Hardcore Tattoo.

– Nasza impreza będzie się różnić od konwencji tatuażu tym, że artyści nie będą na niej tatuować. Chodzi o to, by w luźnej, klubowej atmosferze, przy piwie, swobodnie porozmawiać z tatuatorami. Nic bowiem nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Taki klimat sprzyja wymianie myśli – wyjaśnia Ula Jarczyk z Agencji PinaColada-Events.
Impreza odbędzie się w sobotę, 26 czerwca i składać się będzie z dwóch części. Od godz. 19 w podziemiach klubu Pauza (ul. Floriańska 18) prezentować się będą krakowskie studia tatuażu: Rock’n’Ink, 9th Circle, Gothica Tattoo, Ania Tattoo, Loco Tattoo oraz Kult. Studia zaprezentują swoją twórczość, a artyści będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Swoje stoisko będzie miał również nasz portal. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych muzyką i tatuażami!
{googleAds}
<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}   

O godz. 22 rozpocznie się część muzyczna imprezy. Ekipa Agencji PinaColada-Events rusza z pionierskim muzycznym przedsięwzięciem – dwie perkusje będą grzmiały wspólnie z DJ’em. Za konsoletą stanie DJ B.C, a na perkusjach zagrają Krzysiek Nowakowski i Jacek Feliks. – Trio bez litości – podkreślają organizatorzy.
Podczas muzycznej części imprezy na telebimach wyświetlane będą wizualizacje z prezentacjami studiów tatuażu.
Podczas imprezy odbędzie się też Art Fusion oraz konkurs „Pokaż, jak tusz zalazł ci za skórę”. Na imprezie obecny będzie fotograf, który sfotografuje osoby z najciekawszymi tatuażami. O wygląd i charakteryzację zadbają stylistki z Afro Stylu. Do wygrania profesjonalna sesja zdjęciowa.

– Mam nadzieję, że pomysł organizacji imprezy tatuatorskiej utrzymanej w luźnym klimacie, sprawdzi się i na stałe wpisze w imprezowy kalendarz Krakowa – mówi Ula Jarczyk.

Wjazd na imprezę kosztuje 10 zł.

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie