Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Nowe funcje portalu Hardcore Tattoo


Pin It

Dodaj informację o sobie i swoich działaniach w najszybciej rozwijającym się serwisie o muzyce i tatuażach Hardcore Tattoo. Dzięki nam docierasz do kilkunastu tysięcy osób odwiedzających naszą stronę w ciągu miesiąca. Zapraszamy  do zapoznania się z nowymi funkcjami portalu Hardcore Tattoo.

Uwaga! Aby skorzystać z większości funkcji, należy się zalogować.

Każdy użytkownik może stworzyć swój profil. Aplikacja daje możliwość przedstawienia swojej osoby innym użytkownikom. Istnieją trzy rodzaje profili: użytkownik, tatuator, piercer. Każdy ma możliwość publikowania swoich danych, zdjęć itp. Profile widoczne są tylko dla zalogowanych użytkowników.

www.hardcore-tattoo.pl/profile

Kolejną praktyczną rzeczą są katalogi studiów tatuażu i firm związanych z branżą. Wpisy do katalogu można dodawać anonimowo, jednak wtedy nie ma możliwości edycji tego profilu, dodawania zdjęć itp. Wpisy w katalogu widoczne są dla wszystkich odwiedzających witrynę.

www.hardcore-tattoo.pl/katalog

Zapraszamy również organizatorów koncertów do dodawania zapowiedzi swoich imprez. Imprezy dodawać można samemu po zalogowaniu się lub przesyłać info na adres hct@hardcore-tattoo.pl z prośbą o zamieszczenie informacji. Istnieje także możliwość promowania Waszej imprezy na naszej stronie. Zasady są proste. Umieszczacie nasze logo na plakacie. W zamian info o imprezie będzie się wyświetlało w zakładce “Koncerty” na początku listy (w odpowiedniej kolejności – według dat, kiedy się odbywają). Wasz plakat znajdzie się również na naszej stronie głównej w boksie promowanych przez nas imprez. Dodatkowo możliwa jest zapowiedź imprezy w formie tekstu.

www.hardcore-tattoo.pl/koncerty

Zapoznaj się też z kalendarzem konwencji tatuażu w Europie.

www.hardcore-tattoo.pl/konwencje

Pozdrawiamy

EKIPA HCT

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie