Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Nowy numer „Tatuażu” już w sprzedaży


Pin It

Nowy numer „Tatuaż – Ciało i Sztuka” nareszcie jest już dostępny. Magazyn ukazał się z kilkutygodniowym opóźnieniem, co spowodowane było zmianami w firmie. Warto było jednak poczekać na 40. numer pisma. Znalazło się w nim sporo ciekawych materiałów. Między innymi jest trochę informacji na temat zbliżającej się warszawskiej konwencji Body Art Convention, która odbędzie się 12-13 listopada w Pałacu Kultury i Nauki. A w rubryce Hardcore Tattoo – wywiad z hardcorową ekipą Way Side Crew. Kapela powróciła na scenę, wydając wspólną płytę z Vieniem z Molesty.

 

 W nowym magazynie „Tatuaż – Ciało i Sztuka” znajdziecie:

 RECENZJE: W tym numerze przygotowaliśmy dwie recenzje w działach Płyta i Film. Dodatkiem do recenzowanej płyty CD ze wspomnieniami Waltera Moskowitza jest wywiad z jego synem, Dougiem. W dziale Film dokument Mario Bartha pt. „Under the Skin”.

14 th NEW YORK CITY ANNUAL TATTOO CONVENTION ’11: Nasz redaktor naczelny dzieli się swoimi wrażeniami z ostatniej konwencji w Nowym Jorku.

JACK MOSHER – HORIMOUJA: Orient po amerykańsku w najlepszym wydaniu! Wywiad z Jackiem Mosherem vel Horimouja to zaszczyt dla naszego magazynu! Przepiękna galeria prac i ciekawa sylwetka artysty!

LEKSYKON: Przyszedł czas na literę U. Powoli kończymy nasz alfabet…

THEATRUM SYMBOLICA – DAVID RUDZIŃSKI: David Rudziński opowie tym razem o Trzech Niecnotach: Sceptycyzmie, Depresji i Nienawiści. Dodatkowo zdjęcia tatuaży Davida w galerii pt. „Sigilizacje”.

AMSTERDAM TATTOO CONVENTION ’11: Wyjazd naszej ekipy do Amsterdamu opisuje niezastąpiony Marek Jurczenko.

TATTOOART FAMILY – MAGIC: Maciek, magik tatuażu z MAGIC’S TATTOO z Irlandii.

NAJLEPSZY TATUAŻ PODKARPACIA II: Relacja Marka Jurczenki z drugiej edycji konkursu i imprezy w Rzeszowie. Brawo dla EASY TATTOO i studia ENDORFINE!

SZTUKI PEŁNE SĄ ULICE: Spacer po ulicach z aparatem – zdjęcia nadesłane przez czytelników.

GDAŃSK TATTOO KONWENT ’11: Opis trzeciej konwencji w Gdańsku w reportażu na dwa pióra, Piotra Wojciechowskiego i Marka Jurczenki.

TATUAŻE W ŚWIETLE ZORZY POLARNEJ: Ciekawa i świetnie zilustrowana korespondencja Marcela Kamphuisa z Islandii.

PIOTR WOJCIECHOWSKI COLLECTION EXPERIMENT: Kolejne narzędzia do tatuowania z całego świata i kolejne eksperymenty naszego naczelnego. Piotr Wojciechowski pokazuje, opowiada i tatuuje!

HARDCORE TATTOO – WAY SIDE CREW: Przedstawiamy mocno wytatuowaną ekipę z Koluszek, która postanowiła połączyć hardcore z hip-hopem i nagrała płytę z warszawskim raperem Vieniem z Molesty.

BARANY ARTISTS GROUP – TERMINUS: Relacja Lany Gentry ze zbiorowej wystawy w Szwajcarii pt. „Terminus”, w której uczestniczyło kilku członków grupy Barany Artists.

DZIEWCZYNA Z OKŁADKI: Na okładce nasza stara, dobra znajoma z Mińska, Ałła Romazanowa. Alka obnaża swe wdzięki i chwali się świetnymi tatuażami, zrobionymi przez Antona Oleksenkę z D3XS TATTOO ORCHESTRA.

MAŁE JEST PIĘKNE: Tym razem rubryka Jasona D’Aquino została wzbogacona tatuażami jego autorstwa.

TABU TATS – SERGIEJ ORIEH: Po raz pierwszy, nietypowo dla tej rubryki, pokazujemy ociekające erotyką prace tylko jednego artysty, Sergieja Orieha z Moskwy.

TATUAŻ KIBICA: Również nietypowo, bo zamiast tatuaży polskiego klubu prezentujemy wzory na ciele fana reprezentacji Anglii… pochodzącego z Polski!

TATUAŻ ETNICZNY – REPORTAŻ: Tomasz Madej postarał się dla nas o reportaż z festiwalu tradycyjnego tatuażu w Cobh w Irlandii. Bardzo ciekawy materiał, jak zwykle w tej rubryce.

TATUAŻ ETNICZNY – GALERIA: Za sprawą wybornej galerii zdjęć Światosława Wojtkowiaka Tomasz Madej przypomina o Karolinie z rzeszowskiego PRIMITIVE TATTOO. Świetna puenta na koniec.

HUMOR OSY: Powrót Osy po przerwie!

 {googleAds}<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}   

 

 

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie