Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Zostań projektantem Open’era


Pin It

Chcesz, żeby twój projekt znalazł się na limitowanej serii koszulek kolejnej edycji Heineken Open’er Festival? Masz taką szansę.

 

 {googleAds}
<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}

W tym roku organizatorzy jednego z największych letnich festiwali muzycznych w Europie postanowili wprowadzić na imprezę nowy element pozamuzyczny. Na tegorocznej edycji Heineken Open’er Festival pojawi się specjalnie stworzona strefa Fashion’er, czyli miejsce prezentacji najciekawszych modowych inspiracji. – Moda jako tożsamość festiwalowiczów. Jesteśmy przekonani, że stanie się ona jednym z najciekawszych miejsc na festiwalu – przekonują organizatorzy. Aby zainaugurować działalność strefy Fashion’er ogłoszono konkurs na projekt koszulki. Ten, kto wygra, stanie się projektantem limitowanej serii koszulek open’erowych. Prace można wysyłać do 15 lutego 2009 roku. Zwycięzca zostanie ogłoszony 15 marca.

Innym konkursem dotyczącym kolejnej edycji Heineken Open’er Festival jest konkurs NGO. Mogą wziąć w nim udział wszystkie organizacje pozarządowe, które są zainteresowane udziałem w festiwalu. Wystarczy przedstawić swoją ofertę stoiska informacyjnego i planowanych działań związanych z obecnością na festiwalu. Autorzy najciekawszej prezentacji otrzymają nieodpłatnie stanowisko w Strefie NGO, akredytacje oraz miejsce na campingu festiwalowym. Czytelnie wypełniony kwestionariusz konkursowy, który można pobrać ze strony, należy przesłać pocztą elektroniczną na adres ngo@opener.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 stycznia 2009. 23 marca 2009 zostaną ogłoszone organizacje zaproszone do udziału w Strefie NGO.

Więcej szczegółów na temat konkursów i regulaminów na stronie festiwalu: www.opener.pl

Tegoroczny Heineken Open’er Festival potrwa od 2 do 5 lipca. Uczestników czeka cztery dni i cztery noce wypełnione muzyką, filmem i teatrem. W Gdyni, na lotnisku Babie Doły (Kosakowo) na 7 scenach pojawi się ok. 120 artystów. Sprzedaż biletów ruszyła w listopadzie 2008. Jeszcze do 15 lutego 2009 można kupować je w promocyjnych cenach. Karnet na 3 dni kosztuje 240 zł, a na 4 dni – 280 zł. Od 16 lutego ceny podskoczą o 40 zł. Dopłata do pola namiotowego wynosi 20 zł. Natomiast bilet na jeden dzień można kupić za 140 zł. Bilety do nabycia: www.opener.pl oraz w punktach sprzedaży sieci www.ticketpro.pl i www.eventim.pl.

 

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie