Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Pierwsza maszynka dla kobiet


Pin It

Pierwsza maszynka dla kobiet.


Niektóre branże powstały z myślą o konkretnej płci. Kiedyś zawód taksówkarza czy żołnierza wykonywali mężczyźni. Trudno też było znaleźć kobiety, które się realizowały na przykład w hydraulice. Z kolei mało kto spotkał się z panem-przedszkolanką lub panem-kosmetyczką.
Dziś zawody coraz częściej wybiera się zgodnie z preferencjami, wbrew wszelkim stereotypom. Nie dziwi już motorniczy, który jest kobietą czy też grupy sprawnie sprzątających mężczyzn. Podobnie stało się w branży tatuażu niegdyś zdominowanej przez mężczyzn. Tatuaż, znający czasy starożytności, rzadko był domeną mężczyzn. Kobiety sięgały po ten rodzaj ozdoby skóry sporadycznie i to głównie motywowane wymogami kultury, w której żyły. W czasach współczesnych tatuaż jest popularny tak samo wśród mężczyzn, jak i kobiet. Dotyczy to zaś nie tylko malowania ciała, ale także spraw zawodowych.
Przedstawicielki płci pięknej realizujące się jako tatuatorki musiały wniknąć w tę branżę jednak na męskich zasadach. Pokonanie rzeszy mężczyzn pokoleniowo przekazujących sobie tajniki zawodu równie starego jak przysłowiowy najstarszy zawód świata z pewnością nie było łatwe. Zwłaszcza, że tatuowanie to nie tylko talent do rysowania, ale przede wszystkim dobrze wypracowana technika, która w tej profesji jest kluczem do sukcesu.
Po latach trudów, zmagania się z męskim otoczeniem branży firma Tattoo Me.ltd, która w Polce posiada sklepy znane z marki Tattooshop.pl postanowiła przełamać stereotypy męskości zawodu tatuatora. W odpowiedzi na potrzeby kobiet wykonujących ten zawód projektanci wspomnianej firmy postanowili tworzyć model maszynki z przeznaczeniem dla kobiet. Maszynka nazywa się TattooMe Girl i posiada soczysty różowy kolor. To jednak nie jedyna cecha, która świadczy o tym, że jest to sprzęt dla tatuatorek. Pracę maszynki oparto na jednocalowych, dziesięciozwojowych cewkach, co pozwala działać na wysokiej mocy przy niskim napięciu elektrycznym. O jej kobiecym przeznaczeniu świadczy fakt, że dzięki jednoczesnemu mocnemu i miękkiemu „biciu” pracuje się nią delikatniej, unikając efektu tzw. „szarpania” skóry. Do jej walorów należy dołączyć fakt, że nadaje się zarówno do cieniowania i wypełniania kolorem, jak i to, że dźwięk jej jest bardzo delikatny i przyjemny dla ucha.
Tak więc do dzieła kobiety! Pokażcie, że nie tylko możecie być lepsze od facetów w wykonywaniu swoich tatuaży, ale że macie również swój niepowtarzalny urok i wdzięk, którego dopełnieniem jest stworzony z myślą o Was sprzęt.

Artykuł sponsorowany przygotowany na zlecenie Tattooshop.pl przez Bank Treści

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie