Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Regulamin portalu Hardcore-Tattoo.pl


Założenia:
Forum www.forum.hardcore-tattoo.pl służy wymianie informacji i doświadczeń wśród miłośników wszelkich form zdobienia, modyfikacji ciała oraz miłośników muzyki. Forum stanowi część portalu www.hardcore-tattoo.pl. Autorzy i właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za prawdziwość informacji zawartych na stronie oraz forum, za ewentualne szkody powstałe w wyniku zastosowania się do nich, jak również za treści umieszczane przez użytkowników.

Każdy z forumowiczów ma prawo zadać pytanie lub udzielić odpowiedzi, niezależnie od stopnia zaawansowania, natomiast publikacja prywatnych komentarzy i przemyśleń odbywa się wyłącznie na własną odpowiedzialność i podlega krytyce ze strony innych użytkowników. Administracja podkreśla jednak, że na forum obowiązują zasady dobrego wychowania i wzajemnego szacunku.

Zasady rejestracji:

 1. Pola wymagane przy rejestracji muszą zostać wypełnione prawidłowo. Jeżeli uważasz, że wpisanie nazwy miasta naruszy Twoją anonimowość, pozostaw to pole puste lub wpisz w to miejsce myślnik. Wpisywanie innych informacji w tym polu równoznaczne jest z wykasowaniem ich przez moderatora oraz otrzymaniem ostrzeżenia.

 2. Nick nie może być wyrazem wulgarnym.

 3. E-mail musi być podany prawidłowo, gdyż jest on potrzebny do prawidłowej rejestracji i współpracy z administracją, np. otrzymywania informacji o aktualizacjach Regulaminu. Błędne podanie adresu e-mail powoduje wysłanie potwierdzenia rejestracji na zły adres i blokuje użytkownikowi możliwość korzystania z forum pod wybranym nickiem – jego konto pozostaje nie aktywowane.

 4. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto.

 5. Rejestracja jest równoznaczna z akceptacją wysyłania przez portal www.hardcore-tattoo.pl informacji o nowościach na portalu, koncertach, oraz innych ważnych z punktu widzenia administracji informacji dotyczących portalu.

Usuwanie kont użytkowników:

 1. Konta, które nie zostały aktywowane przez więcej niż 3 miesiącem, zostają usunięte.

 2. Konta osób, które w ciągu roku od daty rejestracji napiszą mniej, niż 10 postów, zostają usunięte. Po przekroczeniu 20 postów ranga zostaje zmieniona z „Gość” na „Użytkownik”. Konto będzie pozostawione aktywne i nie zostanie usunięte nawet, jeśli „Użytkownik” nie będzie odwiedzał już forum. Odblokowana zostaje również możliwość zamieszczania ogłoszeń w dziale Giełda oraz zwiększona maksymalna ilość otrzymywanych Prywatnych Wiadomości z 10 do 50.

 3. Nie usuwamy kont na życzenie forumowiczów i prosimy o nie pisanie w tej sprawie Prywatnych Wiadomości do Administratorów.

 4. Administracja portalu zastrzega, że osoby zbanowane nie mają prawa domagać się usunięcia śladów jakiejkolwiek ich działalności na portalu, np. wszystkich postów, komentarzy, zdjęć, danych z profilu itd. itp.

Zasady korzystania z portalu i forum:

 1. Tytuł tematu na forum powinien być sformułowany zwięźle i być związany z przeznaczeniem działu, w którym się znajduje. Jeśli temat zostanie założony w złym dziale, moderatorzy przeniosą go do odpowiedniego. Tytuł tematu musi bezpośrednio określać treść informacji jakie zawiera. (np. „Agnostic Front, Warszawa, klub Bohema, 21.03.2999”, a nie „Super koncert”)

 2. Przed założeniem nowego tematu należy pomyśleć, potem jeszcze raz pomyśleć, a następnie sprawdzić, czy podobny temat nie znajduje się już na forum (służy do tego opcja szukaj. Dublowane tematy będą zamykane bądź usuwane bez powiadamiania autora).

 3. Władze forum będą usuwać tematy, które uznają za bezsensowne lub daremne, bez podawania dodatkowych wyjaśnień.

 4. Administratorzy i Moderatorzy maja prawo ingerencji w wiadomości użytkowników w celu poprawienia tagów lub linków, upomnienia, wycięcia niedozwolonych treści, jak i do wykasowania całego posta/tematu, bez obowiązku tłumaczenia się lub informowania użytkowników. Edycje zaznaczone są kolorem czerwonym, który jest zarezerwowany dla Moderatorów i Administratorów.

 5. Reklamacje załatwiamy poprzez Prywatne Wiadomości z Moderatorami lub Administratorami.

 6. Na forum zezwala się na używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne, jednakże ich nadużywanie nie będzie mile widziane.

 7. Wszelkie spory niezwiązane bezpośrednio z toczoną dyskusją należy rozwiązywać przez Prywatne Wiadomości.

 8. Szczególnie zwracamy uwagę na osoby odbiegające dyskusjami od tematu (offtop-OT). Posty całkowicie niezwiązane z tematem dyskusji będą przenoszone do Hyde Parku lub usuwane, a osoby tworzące offtopy otrzymają ostrzeżenie.

 9. Posty typu: „tak, nie, ok, zgadzam się, fajne, też chcę, nie podoba mi się” nie wnoszą nic do tematu i będą kasowane przez Moderatorów.

 10. Wyrażaj swoją opinie możliwie najpełniej. Definiuj swoje stanowisko i poglądy najszerzej jak się da, już w pierwszej wypowiedzi w danym temacie. Pozwoli to na uniknięcie dodatkowych zbędnych pytań ze strony innych użytkowników.

Zabrania się:

 1. W celu utrzymania czytelności forum zabronione jest tworzenie tematów, których treść lub tytuł zawiera same DUŻE LITERY, pogrubione lub w innym kolorze, niż czarny, gdyż temat ten będzie traktowany jako spam.

 2. Umieszczania posta pod postem – do aktualizowania zawartości swoich postów służy opcja edycji.

 3. Tworzenia tytułów tematów zawierających wulgaryzmy.

 4. Ponownego zakładania usuniętych lub zamkniętych tematów.

 5. Umieszczania tego samego tematu w kilku działach.

 6. Używania wulgaryzmów i obelg w stosunku do konkretnej osoby lub jej poglądów, podobnie jak prowokowania do kłótni.

 7. Zamieszczania odnośników do plików typu crack, serial, warez itp. oraz materiałów naruszających prawa autorskie np. plików mp3.

 8. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach serwisu treści pornograficznych, rasistowskich, ksenofobicznych, materiałów Gore oraz innych, powszechnie uznawanych za naganne moralnie.

 9. Pobierania całej zawartości portalu za pomocą programów do grabienia witryn.

 10. Kopiowania i upublicznianie na innych stronach internetowych postów użytkowników oraz przypisywania sobie ich autorstwa, zdjęć z Galerii należącej do portalu www.hardcore-tattoo.pl oraz artykułów. Działania takie są naruszeniem praw autorskich.

 11. Wklejania na forum prywatnej korespondencji bez zgody autora (Prywatnych Wiadomości oraz e-maili).

 12. Umieszczania na forum treści o charakterze reklamowym w szeroko pojętym znaczeniu tego określenia, a także ogłaszania wszelkiego rodzaju działalności komercyjnej. Użytkownik, który umieszcza na forum w/w treści bez zezwolenia, jest traktowany jako spamer, a jego dane zostają upublicznione na czarnej liście. Szczegółowe zasady umieszczania ogłoszeń komercyjnych określono w punkcie 11 zasad korzystania z forum.

 13. Rejestrowania się pod wieloma nickami oraz ponownego rejestrowania się przez osobę zbanowaną. W tym przypadku dane również trafiają na czarną listę.

 14. Oczerniania, wyśmiewania i podważania autorytetu władz forumowych.

Niestosowanie się do powyższych punktów zaowocuje ostrzeżeniem ze strony Administracji portalu widocznym w profilu użytkownika, natomiast notoryczne łamanie Regulaminu będzie karane banem na forum na czas określony lub banem permanentnym z uwzględnieniem wagi przewinienia.

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie