Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

„Tatuaż – Ciało i Sztuka” – opóźnienie


Pin It

Nowy numer magazynu „Tatuaż – Ciało i Sztuka” ukaże się z kilkutygodniowym opóźnieniem, co spowodowane jest zmianami w firmie. Po siedmioletnim „wygnaniu” do kraju powrócił bowiem redaktor naczelny pisma – Piotrek Wojciechowski. Teraz całe struktury wydawnictwa trzeba zorganizować na nowo. Nowego numeru „Tatuażu” wypatrujcie na początku września! Tym razem w rubryce Hardcore Tattoo pojawi się wywiad z hardcorową ekipą Way Side Crew, która powróciła na scenę, wydając wspólną płytę z Vieniem z Molesty.

 

Od Redakcji magazynu „Tatauż – Ciało i Sztuka”:

Magazyn od połowy sierpnia powinien być już na sklepowych półkach. Niestety, mamy kilkutygodniowe opóźnienie spowodowane zmianami w firmie. Po siedmioletnim „wygnaniu” do kraju powrócił bowiem redaktor naczelny pisma – Piotrek Wojciechowski. Teraz całe struktury wydawnictwa trzeba zorganizować na nowo.

Serdecznie przepraszamy naszych Czytelników za opóźnienie. Ale możemy Wam też obiecać, że teraz wszystko ruszy mocniej i bardziej intensywnie. Piotrek powraca na rodzimą scenę tatuażu i zacznie częściej pojawiać się na konwencjach i innego rodzaju imprezach. To z pewnością wpłynie również na rozwój naszego magazynu. Poza tym planujemy kilka ciekawych inicjatyw, ale o tym dowiecie się niebawem.

Nowego numeru „Tatuażu” wypatrujcie na początku września!

 {googleAds}<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds} 

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie