Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Testosteron Tattoo Meeting 2012 już w najbliższą sobotę


Pin It

Wielkimi krokami zbliża się Testosteron – Męski Maraton, czyli lifestylowa impreza nie tylko dla facetów. Nieodłącznym elementem maratonu (gdzie podziwiać można między innymi szybkie auta, pokazy freestylu motocrossowego czy walki MMA) jest co roku strefa tatuatorska – Testosteron Tattoo Meeting. Tym razem strefa ta została znacznie rozbudowana. Ciekawych atrakcji spodziewać się możecie na stoisku portalu Hardcore Tattoo, który jest patronem imprezy.

W boksie Hardcore Tattoo (www.hardcore-tattoo.pl) pojawi się gościnnie dwóch piercerów, którzy pokażą, jakie cuda można stworzyć z igieł. Specjalnie do Katowic przyjedzie Arkadiusz Soroka z Torunia, który wbije w swoja modelki aż 200 igieł! – Robiny rękawy od nadgarstków do barków. Przy barkach rozchodzimy się na dwie linie: jedna idzie na plecy, druga nad piersiami. Przy drugim barku schodzą się i kończymy drugim rękawem – tłumaczy Soroka. Drugą opcją może być wzór z igieł na plecach, z opcjonalnym zejściem na nogi. Czy dziewczyny to wytrzymają??

Z kolei z Tarnowskich Gór zawita do nas Ahmyt ze studia Silesia Tattoo, który zademonstruje, jak wykonać gorset z kolczyków. Niezwykle ciekawe dzieła w jego wykonaniu powstały między innymi podczas ubiegłorocznej, pierwszej odsłony Body Art Convention w Warszawie.

Gorsety w wykonaniu Ahmyta – tekst i zdjęcia

To jednak nie koniec atrakcji podczas Testosteron Tattoo Meeting. Na imprezie przy pracy będzie można zobaczyć tatuatorów z kilkunastu studiów tatuażu. Już teraz można umawiać się z nimi na wykonanie tatuażu podczas imprezy:

BloodLine- http://www.bloodline.pl/
Dzieci Nocy- http://www.dziecinocy.pl/
Alien- http://www.tattooalien-pl.com/
Diablo- http://www.diablo-tattoo.pl/
Silesia Tattoo- http://www.silesiatattoo.pl/
D3XS- http://www.d3xs.com/
Articon- http://www.articon.com.pl/
Troll Tattoo- http://www.troll-tattoo.pl/
Prykas Tattoo- http://tatuaz.rybnik.pl/
Kamuflaż- http://www.kamuflaz.com/
Skorpion- http://skorpionsosnowiec.pl/
Drakkar- http://www.drakkar.pl/
Tattoo Familia- http://tattoofamilia.pl/
Jahoo Tattoo- http://www.jahootattoo.pl/
Horimono- http://www.tattoo-horimono.com.pl/

W trakcie imprezy odbędą się też konkursy na najlepsze tatuaże: czarno-szary, kolorowy oraz wzór imprezy. W jury, które oceni prace, zasiądzie Piotr Wojciechowski, właściciel studia D3XS i wydawca magazynu „Tatuaż – Ciało i Sztuka”; Ernest Ponikowski, współzałożyciel portalu Hardcore Tattoo i współorganizator warszawskiej konwencji tatuażu w Pałacu Kultury i Nauki – Body Art Convention oraz jeden z lepszych polskich tatuatorów, Mariusz Romanowicz.

Ciekawostką strefy tatuatorskiej będzie ponadto pokaz bodypaintingu wykonany przez mistrza malowania ludzkiego ciała – Mariana Folgę.

Prace Mariana Folgi

Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę, 10 marca w Spodku w Katowicach. Testosteron Tattoo Meeting zagości na antresoli obiektu.

Zapraszamy!

{googleAds}<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds} 

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie