Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

The Tattoo Boat – galeria zdjęć z konwencji na statku


Pin It

W pierwszy majowy weekend (4-5.05) po raz szósty odbyła się słynna konwencja The Tattoo Boat, która odbywa się na promie płynącym ze Sztokholmu do Turku w Finlandii i z powrotem. Niestety, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, możliwe, że była to ostatnia konwencja „na łódce”. Silja Line, czyli linie promowe, które udostępniały statek na imprezę, nie są już zainteresowane współpracą z organizatorami konwencji. Ci jednak się nie poddają. Zamierzają negocjować w tej sprawie z innymi liniami.

W szóstej edycji wzięło udział ponad 50 artystów, głównie ze Szwecji, ale było też kilku przedstawicieli z Finlandii, Austrii, USA, Argentyny, Niemiec, Anglii, Hiszpanii, Norwegii, Danii oraz Belgii. Jak zwykle nie zabrakło również tatuatorów z Polski. Na promie stawili się Levy ze studia East Side Ink, Rafał z Madraf Tattoo, Roman z Rock’n’Ink oraz Kamil Giczewski z angielskiego studia Tattoo End. Roman przywiózł nawet trofeum – zajął I miejsce w kategorii najlepszy tatuaż kolorowy. Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia minigalerii zdjęć z konwencji, za którą dziękujemy Rafałowi z Madraf Tattoo i Levemu z East Side Ink.

GALERIA ZDJĘĆ

{googleAds}<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}        

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie