Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Uganga na trasie w Europie – konkurs


Uganga
Pin It

UgangaJuż we wrześniu rusza pierwsza trasa brazylijskiego zespołu Uganga. W Polsce zagoszczą prawie tydzień. Właśnie z tej okazji One Way Tourbooking oraz hardcore-tattoo.pl mają dla Was konkurs. Do wygrania najnowsze CD zespołu oraz podwójna wejściówka na dowolny koncert na całej trasie. Pytanie brzmi: W jakim zespole grał poprzednio wokalista zespołu? Odpowiedzi należy przesyłać do 31.08 na adres: konkursy@hardcore-tattoo.pl.

Zespół postał 16 lat temu w stanie Minas Gerais w Brazylii. Ma na swoim koncie pięć wydawnictw (wliczając w to dwa dema). Nowy album, trzeci longplay w ich karierze to „Vol. 03: Caos Carma Conceito”. Na naszym kontynencie został wydany przez Metal Solidiers Records z Portugalii. Muzyka Ugangi to połączenie crossover, thrash metalu, hardcora i hip-hopu.
Uganda rusza we wrześniu w trasę po Europie. Startują 3 września w Belgii. Ponadto odwiedzą Polskę, Czechy, Holandię, Włochy, Szwajcarię, Niemcy, Austrię, Hiszpanię, Francję i Portugalię. W Polsce mają już ustawione koncerty w Złotowie (6 września), Toruniu (7 września), Szczecinie (9 września) i Gdańsku (16 września). Niektóre daty mają jeszcze wolne. Zainteresowani zorganizowaniem koncertu Ugangi mogą pisać na adres: onewaytourbooking@gmail.com.
Portal Hardcore Tattoo objął polską część trasy Ugangi patronatem medialnym.

Więcej: UGANDA

 

{googleAds}
<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}           

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie