Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Uganga w Polsce – trasa i konkurs


Pin It

Macie jeszcze tylko trzy dni na to, by wziąć udział w konkursie organizowanym przez One Way Tourbooking i Hardcore Tattoo. Do wygrania atrakcyjne nagrody! Konkurs organizujemy w związku z trasą brazylijskiego zespołu Uganga, który już we wrześniu odwiedzi Polskę. Uganga zagra w Toruniu, Pile, Szczecinie, Bydgoszczy i Gdańsku.

 


Brazylijczycy powitają polską publiczność 7 września w Toruniu. 8 września zagrają w Pile, a 9 w Szczecinie. Potem po 5-dniowej przerwie zagrają jeszcze w Bydgoszczy (15.09). Polską trasę zakończą dzień później w Gdańsku (16.09).
Polska trasa jest częścią dużej trasy europejskiej. Uganga odwiedzi jeszcze takie kraje jak  Czechy, Holandię, Włochy, Szwajcarię, Niemcy, Austrię, Hiszpanię, Francję i Portugalię.
Uganga powstała 16 lat temu w stanie Minas Gerais w Brazylii. Ma na swoim koncie pięć wydawnictw (wliczając w to dwa dema). Nowy album, trzeci longplay w ich karierze to „Vol. 03: Caos Carma Conceito”. Na naszym kontynencie został wydany przez Metal Solidiers Records z Portugalii. Muzyka Ugangi to połączenie crossover, thrash metalu, hardcora i hip-hopu.

Z racji tego, że portal Hardcore Tattoo objął polską część trasy Ugangi patronatem medialnym, wraz z One Way Tourboooking organizujemy dla naszych Czytelników konkurs. Jest o co powalczyć! Do wygrania najnowsze CD zespołu oraz podwójna wejściówka na dowolny koncert na całej trasie. By zdobyć jedną z atrakcyjnych nagród wystarczy odpowiedzieć na pytanie:  W jakim zespole grał poprzednio wokalista zespołu? Na odpowiedzi czekamy do 31.08 pod adresem: konkursy@hardcore-tattoo.pl.

Więcej: POLSKA TRASA UGANGI

Więcej: UGANGA

 

{googleAds}
<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds} 

src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>

{/googleAds}  

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie