Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

FAQ

Studio Hardcore Tattoo znajduje się w Krakowie przy ul. Sławkowskiej 12 na III piętrze. Pracujemy od poniedziałku do soboty w godz. 11-19 oraz w niedziele w godz. 11-16.

Load More

Konsultację i umawianie się na termin wykonania tatuażu odbywają się zarówno w studiu, jak i drogą telefoniczną, mailową lub przez Facebooka. Można po prostu przyjść do studia w godzinach jego otwarcia, zadzwonić lub napisać na maila lub przez Facebooka studia.

Jeśli nie zdążymy odebrać telefonu, staramy się oddzwaniać. Czasem jednak, ze względu na duże zainteresowanie, zdarza nam się przeoczyć jakiś numer. Jeżeli tak się zdarzy, prosimy o ponowny kontakt.
 
Kiedy już omówimy wzór i ustalimy termin, konieczne jest wpłacenie zadatku osobiście lub na konto, w terminie maksymalnie 5 dni po rezerwacji (chyba, że uzgodnimy inaczej). Wpłata zadatku potwierdza rezerwację terminu. Jeśli wpłaty nie ma w określonym terminie, usuwamy zapisaną osobę z kalendarza.

Zadatek doliczamy do ogólnej sumy tatuażu. Termin można przesunąć najpóźniej przed upływem 48 godzin od wyznaczonej wizyty, wtedy zadatek przechodzi na nowy termin. Jeżeli przekładasz po upływie 48 godzin zadatek przepada i pokrywa straty wynikające ze zmiany harmonogramu pracy studia. W przypadku całkowitej rezygnacji, zadatek nie podlega zwrotowi.

Load More

Load More

Wszystko zależy od wybranego tatuażu, od jego wielkości i od tego, który tatuator ma wykonać wzór. Czasem czas oczekiwania wynosi 2-3 tygodnie, czasem może być zrobiony “od ręki” lub następnego dnia.

Load More

Load More

Load More

Projekty powstają z reguły 1-2 dni przed wykonaniem tatuażu. Poprzedzają to konsultacje mailowe, telefoniczne lub osobiste, kiedy to klient jak najdokładniej określa swoje oczekiwania wobec wzoru.

Nie kopiujemy prac innych tatuatorów. Jeśli podoba Wam się projekt innego artysty, może on być inspiracją do stworzenia projektu w podobnym stylu.

Load More

Ponieważ tatuowanie to ingerencja w skórę, cały zabieg jest odczuwalny. Wszystko zależy od nastawienia i wytrzymałości danej osoby – każdy ma inną, Jedne osoby odczuwają większy lub mniejszy ból, dla innych jest to przyjemne lub neutralne uczucie.

Natężenie bólu zależy również od miejsca na ciele, na którym powstaje tatuaż. Inne jest odczuwanie bólu np. na przedramieniu, a inne na plecach czy żebrach.

Oczywiście każdy tatuaż jest do wytrzymania. Jeśli ktoś odczuwa zbyt duży ból, można tatuowanie podzielić na kilka krótszych sesji. Można też użyć kremu do znieczulenia. Należy go wtedy zakupić wcześniej i zaaplikować samemu według instrukcji na opakowaniu lub skorzystać z kremów znajdujących się w studiu – to jest jednak dodatkowo płatne. Wcześniej warto się też dopytać, czy mamy na miejscu dany środek do znieczulenia.

Load More

Load More

Tak naprawdę ceny za tatuaż ustalamy indywidualnie. Nie jesteśmy w stanie określić, ile kosztować będzie wytatuowanie np. całej ręki lub pleców. Wszystko zależy od liczby sesji. Istotny jest też czas poświęcony na wykonanie danego wzoru.

Minimalny koszt wykonania tatuażu to 150 pln. Sesja dzienna to 1 tys. zł.

Load More

Tak. Stawiamy na higienę na najwyższym poziomie. Zależy nam na tym, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie, więc wszystkie akcesoria, których używamy podczas tatuowania są jednorazowe. Sprzęt rozkładamy na oczach klienta, dzięki czemu ma on pewność, że wszystko jest sterylne. Powierzchnie zabiegowe są dezynfekowane i foliowane przed rozpoczęciem pracy. Maszynki i farby są najlepszych światowych producentów.

Load More

Przede wszystkim trzeba być zdrowym, Najlepiej, aby klient był też wypoczęty, po obfitym posiłku.
Nie można być pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania tatuażu osobom nietrzeźwym, co oznacza utratę zadatku.
 

Load More

Opatrunek z folii założony po wykonaniu tatuażu, należy usunąć po około trzech (nie więcej) godzinach po zabiegu. Tatuaż należy ostrożnie przemyć zimną wodą stosując mydło dla alergików (ewentualnie szare mydło), a następnie delikatnie osuszyć ręcznikiem papierowym i smarujemy maścią lub kremem do pielęgnacji tatuażu. Tatuaż powinno się smarować maścią trzy do czterech razy dziennie (najlepiej co 3 godziny) i na noc, przez minimum dwa tygodnie, aż do zagojenia się tatuażu. Należy zawsze pamiętać o uprzednim przemyciu i delikatnym osuszeniu tatuażu.

Maść lub krem zalecane do pielęgnacji świeżego tatuażu można zakupić w naszym studiu. Są to:
* Tattoo Butter
* Easytattoo
* Balm Tattoo
* Krem Hardcore Tattoo

Najważniejszą rzeczą jest zachowanie czystości oraz nawilżanie tatuażu, aby zagoił się prawidłowo. Następnie wykonujemy opatrunek z folii. Folię należy nosić w dniu zabiegu, na noc i następnego dnia. Można ją zastosować również jeśli istnieje prawdopodobieństwo narażenia go na działanie zanieczyszczeń lub otarć w czasie późniejszym. Nie powinno się nosić foli bez zmiany na nową dłużej niż 3 godziny. 

W ciągu 2 tygodni od wykonania tatuażu nie należy chodzić na basen, siłownię, saunę, solarium, fitness itp. Długotrwałe kąpiele powodują odmoczenie tatuażu, co może wywołać poważne komplikacje w procesie gojenia. Nie wolno również opalać tatuażu przez miesiąc od momentu wygojenia. Nie wolno dopuścić do nadmiernego wysychania gojącego się tatuażu. Nie wolno zdrapywać pojawiających się strupków, gdyż grozi to powstawaniem blizn. Strupki zejdą same stopniowo. Nie wolno drapać tatuażu i pozwalać, aby dotykały go inne osoby. Unikanie powyższych czynności pozwoli zachować doskonały kolor pracy oraz jego trwałość.

Po wygojeniu tatuażu w celu zachowania świeżości kolorów, tatuaż powinno smarować się kremami z filtrem minimum 50.

Wstępne wygojenie następuje po upływie od 7 do 14 dni. Całkowite zagojenie następuje po upływie 2 miesięcy. Po tym czasie skóra wraca w pełni do stanu sprzed wykonania zabiegu.

 

 

Load More

To zależy od tego, czy często wystawiamy tatuaż na działanie promieni słonecznych. Powinniśmy pamiętać o stosowaniu filtrów UV oraz nawilżaniu tatuażu oliwką lub balsamem.

Load More

Tak. Staramy się naprawiać tatuaże zrobione przez osoby, które w ogóle nie powinny brać się za tatuowanie. Możemy je tylko poprawić (jeszcze raz zrobić kontur czy kolory) lub całkowicie zakryć, tzw. cover up. Należy pamiętać, że nie każdy tatuaż nadaje się do zakrycia (bo jest na przykład zbyt duży i zbyt ciemny). W takich wypadkach polecamy 1-2 sesje laserem do usuwania tatuaży (mamy w studiu niezbędny do tego sprzęt). Dzięki temu wzór jest bledszy i tatuator ma większe pole do popisu przy jego zakrywaniu. Jeśli masz tatuaż do zakrycia, najlepiej podejść do studia i na miejscu porozmawiać z tatuatorem o tym, co da się z tym wzorem zrobić.

Load More