Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 511  991 135

Laser

W Studiu Hardcore Tattoo dostępny jest nowoczesny i zaawansowany technologicznie laser medyczny typu Q-Switch ND YAG. To skuteczny laser o znakomitych parametrach, pozwalający znacznie zredukować ilość koniecznych zabiegów. Zmniejsza ryzyko powstania blizn czy powikłań do minimum.

Laser Q-Switch usuwa tatuaż poprzez emisję ultrakrótkich (nanosekundy) impulsów światła, które są pochłaniane przez barwnik. W efekcie dochodzi do eksplozji barwnika na bardzo drobne elementy, które są następnie wchłaniane przez skórę, a później usuwane przez układ immunologiczny. Ponieważ laser Q-Switch kumuluje energię w tak krótkim czasie, nie dochodzi do nadmiernego przegrzania tkanek sąsiadujących.

Ilość zabiegów potrzebnych do uzyskania oczekiwanych efektów zależna jest od wielu czynników, typu skóry, rodzaju tuszu, ilości warstw tatuażu, jak długo tatuaż znajduje się na skórze. W przypadku całkowitego usuwania tatuażu może to być od 4 do 10 sesji. W przypadku rozjaśniania od 2 do 3 sesji.

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu z użyciem lasera stanowią następujące choroby: cukrzyca, toczeń, epilepsja, łuszczyca, bielactwo, nowotwory, a także ciąża oraz przyjmowanie produktów fotouczulających. 3-4 dni po zabiegu należy unikać promieni UV oraz sauny i solarium.

Cennik:
Sesja usunięcia tatuażu maks. 5/5 cm – 200 zł
Sesja usunięcia tatuażu maks. 10/10 cm – 400 zł
Pakiety po 4 zabiegi – 700 zł i 1400 zł

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi!