Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Łódź po raz drugi!


Pin It

Po ubiegłorocznym powrocie na tatuatorską mapę Polski, w tym roku Łódź pokaże się na niej po raz kolejny. Zbliża się II edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Tatuażu, który odbędzie się 21-22 lutego 2009 w łódzkim klubie Dekompresja.

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym do Łodzi nadciągną wystawcy z całej Polski. Ich lista jest już zamknięta. Swój udział zapowiedziało ok. 30 studiów. Będą piercerzy oraz firmy ze sprzętem tatuatorskim. Na liście znajdują się też goście z zagranicy, czyli Tattoo Nouveau z Hamburga. Z atrakcji scenicznych organizatorzy zapowiadają występy bębniarzy, pokazy body paintingu, capoeiry, jiujitsu czy tańca egzotycznego szkoły Salome. Tegoroczna atrakcją ma być również prowadzący, czyli założyciel grupy El Dupa – Dj Yry oraz występy didżejów. Odwiedzającym przygrywać będzie m.in. HAEM, Dj i producent współpracujący z O.S.T.R..

Przez dwa dni trwania imprezy prezentowane będą slajdy z pracami wystawiających się tatuatorów oraz galerie prac zaproszonych malarzy, grafików i fotografów. No i oczywiście konkursy tatuażu, których nie może zabraknąć na tego typu imprezie.
Ubiegłoroczna edycja łódzkiej imprezy wzbudziła ogromne zainteresowanie i wiele emocji. Dekompresję odwiedziło wtedy ok. 1500 osób. Jak będzie w tym roku? Organizatorzy obiecują, że lepiej. Warto to sprawdzić 21-22 lutego i przyjść do klubu Dekompresja, który znajduje się przy ul. Limanowskiego 200.
Informacje o konwencji na stronie: www.tattoofestival.pl.

{googleAds}
<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie