Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Today Tattoo Day w Warszawie


Today Tattoo Day
Pin It

Today Tattoo DayW najbliższy piątek odbędzie się w stolicy ciekawa impreza w klimatach tatuatorskich. Hard Art Agency zaprasza wszystkich pasjonatów do Surf Club. W trakcie imprezy odbędzie się wyjątkowy konkurs, którego zwycięzca będzie miał możliwość wytatuowania się bezpłatnie u Piotrka Jodżiego. Imprezę objął patronatem portal Hardcore Tattoo.

Główną gwiazdą imprezy będzie Piotrek Jodżi – tatuator, grafik komputerowy, rysownik, malarz, który będzie tatuował w klubie na żywo. Piotrek zajmuje się również montażem filmów, animacją i projektowaniem wzorów dla sklepów z ubraniami i gadżetami. Interesuje się komiksami i kreskówkami, które rysował już w szkolnych zeszytach. Od dwóch lat również tatuuje. Specjalizuje się w robieniu czarno-szarych wzorów, ale cały czas eksperymentuje i szuka nowych inspiracji.
To właśnie u niego będzie się mógł wytatuować za darmo jeden z uczestników imprezy Today Tattoo Day. Konieczne jest do tego narysowanie projektu tatuażu, który chciałoby się mieć na swoim ciele. Piotrek wybierze ten, który spodoba mu się najbardziej i wytatuuje go za darmo. Szczęśliwiec, który wygra, otrzyma także Kalendarz od firmy Luka Bandita. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie klubu: fpsclub.pl.
Podczas imprezy odbędzie się również wystawa prac malarskich, graficznych oraz projektów i zdjęć tatuaży Piotrka Jodżiego.
Today Tattoo Day startuje o godz. 19 w piątek, 17 grudnia w Surf Club przy ul. Grochowskiej 324 paw. 15. w Warszawie.

 

{googleAds}<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}   

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie