Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Galeria zdjęć z Grudziądza


Pin It

W ubiegły weekend (24-25 kwietnia) odbyła się konwencja w Grudziądzu będąca reaktywacją imprezy sprzed lat. Główna nagroda, czyli  maszynka do tatuażu zaprojektowana i wykonana przez Andrzeja Leńczuka, jednego z najlepszych polskich tatuatorów przypadła w udziale Anabiemu z Anabi-Tattoo.

Szczeciński artysta, oprócz nagrody za najlepszy tatuaż festiwalu zdobył ponadto trzy pierwsze miejsca w kategoriach: tatuaż kolorowy duży, najlepszy tatuaż mały czarno-szary i najlepszy tatuaż kolorowy mały. W gronie zwycięzców minionej konwencji znaleźli się też między innymi Sid z Cykada Tattoo, Daniel z Jatutattoo, Tofi z Inkognito Tattoo, Paweł z Panteon Tattoo czy Maciek z Niuans Tattoo. Pełną listę zwycięzców opublikowali organizatorzy konwencji na swojej stronie: www.tattoofestiwal-grudziadz.pl. Tatuaże oceniało trzyosobowe jury w składzie Andrzej Leńczuk ze studia Alien, Junior z Juniorink Studio i Sławek Frączek z Tattoo Studio.
Podczas imprezy uczestnikom przygrywały rockowe kapele z Poznania: Blues Beatdown i The Old Cinema oraz zespół Okash, który tworzą muzycy z Grudziądza i Bydgoszc zy. Towarzyszył im hip-hopowy skład z Poznania T.R.I.P. Widzowie mieli ponadto okazję zobaczyć projekt muzyczno-wizualny Electric Uranus, wystawę motocykli czy pokazy walk i akrobatyki sportowej. Na konwencji pojawili się też przedstawiciele organizacji skupiającej fanów „Gwiezdnych wojen”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy.

GRUDZIĄDZ 2010

{googleAds}
<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}    

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie