Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Galeria zdjęć z Grudziądza


Anabi, Anabi-Tattoo

W ubiegły weekend (24-25 kwietnia) odbyła się konwencja w Grudziądzu będąca reaktywacją imprezy sprzed lat. Główna nagroda, czyli  maszynka do tatuażu zaprojektowana i wykonana przez Andrzeja Leńczuka, jednego z najlepszych polskich tatuatorów przypadła w udziale Anabiemu z Anabi-Tattoo.

Szczeciński artysta, oprócz nagrody za najlepszy tatuaż festiwalu zdobył ponadto trzy pierwsze miejsca w kategoriach: tatuaż kolorowy duży, najlepszy tatuaż mały czarno-szary i najlepszy tatuaż kolorowy mały. W gronie zwycięzców minionej konwencji znaleźli się też między innymi Sid z Cykada Tattoo, Daniel z Jatutattoo, Tofi z Inkognito Tattoo, Paweł z Panteon Tattoo czy Maciek z Niuans Tattoo. Pełną listę zwycięzców opublikowali organizatorzy konwencji na swojej stronie: www.tattoofestiwal-grudziadz.pl. Tatuaże oceniało trzyosobowe jury w składzie Andrzej Leńczuk ze studia Alien, Junior z Juniorink Studio i Sławek Frączek z Tattoo Studio.
Podczas imprezy uczestnikom przygrywały rockowe kapele z Poznania: Blues Beatdown i The Old Cinema oraz zespół Okash, który tworzą muzycy z Grudziądza i Bydgoszc zy. Towarzyszył im hip-hopowy skład z Poznania T.R.I.P. Widzowie mieli ponadto okazję zobaczyć projekt muzyczno-wizualny Electric Uranus, wystawę motocykli czy pokazy walk i akrobatyki sportowej. Na konwencji pojawili się też przedstawiciele organizacji skupiającej fanów „Gwiezdnych wojen”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy.