Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224       Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Morze, muzyka i tatuaże


Pin It

Trwają przygotowania do II edycji gdańskiego Tattoo Konwentu. Będzie to wyjątkowa odsłona tej nadmorskiej imprezy, ponieważ jej termin (14-15 sierpnia 2010) zbiega się z ważną dla Gdańska rocznicą. 30 lat temu dzięki strajkom stoczniowców doszło do podpisania porozumienia sierpniowego i narodzin Solidarności. Był to milowy krok w obronie praw klasy robotniczej i wolności. Miejsce, w którym odbywa się impreza – historyczna hala Stoczni Gdańskiej – ma przypominać o tamtych zdarzeniach.

Gdańska konwencja to w tym momencie jedyna impreza tatuatorska w Polsce łącząca tatuaże z muzyką hardcore/punk. Sukces I edycji Konwentu pokazuje, że takie połączenie jest pomysłem trafionym. Impreza przyciągnęła do Gdańska tłumy, nie tylko fanów tatuażu, ale również ludzi z klimatów hardcore/punk. W tym roku nie powinno być gorzej.

Organizatorzy – ekipa studia Pandemonium – już zapowiedzieli kilka pierwszych kapel, które zagrają w sierpniu 2010 w stoczniowej hali. Będą to: Apteka, Schizma, Street Chaos, Nothing Between Us oraz Good Old Days. A to nie koniec muzycznych atrakcji. Trwają negocjacje z kolejnymi zespołami.

GALERIA ZDJĘĆ Z TATTOO KONWENTU 2009

W Gdańsku po raz kolejny pojawią się również najlepsi polscy tatuatorzy oraz goście z zagranicy. Oprócz świetnych artystów, konkursów tatuażu i koncertów, organizatorzy zapowiadają inne atrakcje jak choćby pokazy mody czy graffiti jam na kilkudziesięciu metrach stoczniowych murów.

Więcej informacji wkrótce na stronie konwencji.

Jingiel zapowiadający Konwent przygotowany dzięki pomocy wokalisty Street Chaos – Jacka Dumały – POSŁUCHAJ.

RELACJA Z TATTOO KONWENT 2009

{googleAds}
<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = „pub-8321618055603731”;
/* 468×60, utworzono 09-01-18 */
google_ad_slot = „7635850052”;
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”>
</script>
{/googleAds}    

 

Have any Question or Comment?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie