Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Morze, muzyka i tatuaże, czyli II edycja Gdańsk Tattoo Konwent


Trwają przygotowania do II edycji gdańskiego Tattoo Konwentu. Będzie to wyjątkowa odsłona tej nadmorskiej imprezy, ponieważ jej termin (14-15 sierpnia 2010) zbiega się z ważną dla Gdańska rocznicą. 30 lat temu dzięki strajkom stoczniowców doszło do podpisania porozumienia sierpniowego i narodzin Solidarności. Był to milowy krok w obronie praw klasy robotniczej i wolności. Miejsce, w którym odbywa się impreza – historyczna hala Stoczni Gdańskiej – ma przypominać o tamtych zdarzeniach.

Gdańska konwencja to w tym momencie jedyna impreza tatuatorska w Polsce łącząca tatuaże z muzyką hardcore/punk. Sukces I edycji Konwentu pokazuje, że takie połączenie jest pomysłem trafionym. Impreza przyciągnęła do Gdańska tłumy, nie tylko fanów tatuażu, ale również ludzi z klimatów hardcore/punk. W tym roku nie powinno być gorzej.

Organizatorzy – ekipa studia Pandemonium – już zapowiedzieli kilka pierwszych kapel, które zagrają w sierpniu 2010 w stoczniowej hali. Będą to: Apteka, Schizma, Street Chaos, Nothing Between Us oraz Good Old Days. A to nie koniec muzycznych atrakcji. Trwają negocjacje z kolejnymi zespołami.

W Gdańsku po raz kolejny pojawią się również najlepsi polscy tatuatorzy oraz goście z zagranicy. Oprócz świetnych artystów, konkursów tatuażu i koncertów, organizatorzy zapowiadają inne atrakcje jak choćby pokazy mody czy graffiti jam na kilkudziesięciu metrach stoczniowych murów.