Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Darmowe tatuaże na kalifornijskiej imprezie


Pin It
Wzór, www.skateboard.pl

W najbliższą sobotę, 25 kwietnia, w krakowskim Forum Skate Pool odbędzie się impreza w klimatach 70-tych i 80-tych – California Uber Alles. Będzie więc jazda na deskach rybach, szerokich trakach z wielkimi kołami, stroje z tamtych lat, dobra muzyka i darmowe tatuaże w klimatach Santa Cruz i Independent.

 

Wystarczy wymyślić wzór, np. wybrać przedmiot codziennego użytku, napisać dlaczego jest on najważniejszy i wysłać swoją propozycję na maila: konkurs@skateboard.pl. Można też wybrać jeden z wzorów, które znajdują się na stronie: www.skateboard.pl. Trzeba wtedy napisać, gdzie chcielibyście sobie wytatuować ten wzór i dlaczego właśnie Ty powinieneś go nosić. Maksymalna wielkość każdego z tatuaży to 10cm x 20cm. Trzeba mieć też ukończone 18 lat lub posiadać pisemną zgodę rodziców, aby wykonać tatuaż.

wzór, www.skateboard.pl

Spośród wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybiorą te najciekawsze i najbardziej kreatywne, a nagrodą dla sześciu zwycięzców będzie tatuaż wykonany przez artystów krakowskiego studia tatuażu Kult. Tatuator przerysuje proponowany wzór we własnym stylu, wpisując w projekt logo Independent. Tatuaże wykonywane będą podczas imprezy California Uber Alles.
Sama impreza to nic innego jak zawody jazdy na desce w formie jamu w klimacie z lat 70-tych i 80-tych. Obowiązują stroje z tamtych lat, czyli getry, opaski oraz szyte na miarę spodenki i t-shirty. Każdy, kto się nie przebierze, będzie musiał zapłacić przy wejściu na imprezę. Organizatorzy podkreślają, że sumka co prawda nie będzie duża, ale na pewno można by ją lepiej spożytkować. Na spragnionych doznań smakowych czekał będzie grill i napoje chłodzące z procentami i bez. Po zawodach wystąpi Bomb The World – punkowcy z Krakowa i okolic.