Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Drugi numer “No Control” już dostępny


Pin It

Ukazał się długo oczekiwany drugi numer zina “No Control” wydawanego przez niezależną wytwórnię Spook Records. Oprócz wywiadów i recenzji, w publikacji można przeczytać felieton Spooka o kondycji sceny hardcore w Polsce.

Na 56 stronach znalazło się miejsce nie tylko na 20 wywiadów z zespołami (między innymi z Born From Pain, Trapped Under Ice, Comeback Kid, All For Nothing, Providence, Dead Man`s Chest, Nations Afire, Angelreich, Dispel The Crowd, Right?, Self Respect, Wilczy Szaniec, Street Chaos), ale też rozmowę z chłopakami ze śląskiej ekipy Straight To Your Face, z właścicielem belgijskiej wytwórni Goodlife Recordings oraz z organizatorami gdańskiego Tattoo Konwentu. Ponadto w “No Control” zamieszczono sporo recenzji oraz kontrowersyjny felieton Spooka „Co z tym hardcorem?”. Autor przedstawia w nim gorzką prawdę na temat kondycji polskiej sceny hardcore.
Zina zakupić można na koncertach, na których pojawia się distro Spook Records oraz poprzez stronę www.spookrecords.sklepna5.pl. Cena – 7 zł.