Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Gdańsk Tattoo Konwent – będzie koncertowo!


Po wrocławskim Tattoo Konwencie czas na imprezę w Gdańsku, która odbędzie się 28-29 lipca 2012 roku. To naszym zdaniem jeden z najlepszych polskich festiwali tatuatorskich, ponieważ ściśle połączony jest z dobrą muzyką. W lipcowy weekend hale Stoczni Gdańskiej znów wypełni dźwięk maszynek, a na zewnątrzpo raz kolejny królować będą hardcorowo-punkowe dźwięki.

Tradycją gdańskiego festiwalu tatuażu są koncerty. Nie inaczej będzie w tym roku. Gwiazdą muzyczną, której występ uwieńczy tegoroczny Tattoo Konwent jest legenda psychobilly z Berlina – Mad Sin. Zespół świętuje w tym roku swoje 25-lecie i po raz pierwszy w historii odwiedzi Trójmiasto. Wszystko po to, aby dać konkretny show na zakończenie czwartej edycji Gdańsk Tattoo Konwent.

W tym roku przed Stocznią zagra też zespół Trapped Under Ice. To jeden z tych zespołów na scenie hardcore, obok których nie da się przejść obojętnie. Ich ostatni krążek “Big Kiss Goodnight” jest potwierdzeniem, że pomimo wzbudzanych wokół siebie kontrowersji, Trapped Under Ice nie zwalnia i trzyma wysoki poziom!

Ciekawostką będą niewątpliwie Blade Loki, czyli melodyjna odmiana punk rocka połączona z hardcorem, reggae i ska.

Na scenie pojawi się też Schizma (jeden z najdłużej działających i najbardziej znanych, również za granicą, polskich zespołów grających hardcora), Bulbulators, Collina (która, jak donoszą organizatorzy, zagra w Gdańsku swój ostatni koncert), Street Chaos (stały gość Gdańsk Tattoo Konwent), Drown My Day oraz AYS.

Bilety:

Przedsprzedaż: 25 zł (1 dzień) / 35 zł (2 dni)
W dniu festiwalu: 30 zł / 40 zł