Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 511  991 135

Hardcore Dolls – nowy portal poświęcony bod mod


W czwartek (26 kwietnia) oficjalnie ruszyła strona Hardcore Dolls. Jej celem jest zrewolucjonizowanie rynku bod mod w Polsce. Portal ma być platformą komunikacji pomiędzy osobami zajmującymi się piercingiem na co dzień oraz tymi, którzy lubią w ten sposób ozdabiać swoje ciała. Znajdą się tam również relacje z konwencji tatuaże, promujące piercerów i to, co robią.
Hardcore Tattoo jest partnerem nowego portalu Hardcore Dolls.

– Pomysł chodził za mną od listopada 2011 od Body Art Convention, gdzie zobaczyłem, jak duże zainteresowanie na konwencji budzi kolczykowanie i play piercing – zdradza Ahmyt, pomysłodawca Hardcore Dolls, który na co dzień jest piercerem w studiu Silesia Tattoo w Tarnowskich Górach.

Po rozmowach z kilkoma piercerami stwierdził, że każdy ma ten sam problem, że są ogromne umiejętności, mnóstwo pomysłów i niestety ograniczone możliwości ich pokazania. Tak narodził się pomysł stworzenia platformy, by zainteresowane osoby mogły razem pracować na konwencjach czy czysto kameralnych imprezach. – Idea jest też taka, by to wszystko składać w jedną całość i pokazywać – podkreśla Ahmyt.  

Jak zaznacza, przygotowania portalu to długa droga usłana przeszkodami i wieloma psychicznymi dołkami. Pomysł pojawił się w listopadzie 2011 i Ahmyt od razu przeszedł do jego realizacji. Koncepcja strony kilka razy się zmieniała. Ale udało się. Prace nad portalem zakończyły się w kwietniu 2012.

Jak na razie grupa skupiona wokół strony liczy kilka osób. – Plan jest taki, by prezentować ich kolejno na naszej stronie – zdradza Ahmyt. – Najbardziej cieszy mnie fakt, że były osoby, które mi zaufały i zdeklarowały się pomóc, same nie wiedząc do końca, w co się pakują – dodaje.

Głównym celem strony jest szerzenie wiedzy o body modification i uświadomienie, na czym to faktycznie polega, by Kowalski nie przestraszył się osoby z kilkoma kolczykami. – Jestem zdeklarowanym zwolennikiem promocji piercerów i ich pracy, organizowania wspólnych warsztatów i imprez. Ale czy coś z tego wyjdzie? Czas pokaże! Dopiero zaczynamy, więc jeszcze jesteśmy pełni entuzjazmu – mówi Ahmyt.

Hardcore Dolls ma w planach wystawianie się na konwencjach polskich i zagranicznych. Na Worcław Tattoo Konwent (który odbywa się w ten weekend) portal nie będzie miał jeszcze swojego stoiska, ale jego ekipa będzie się już kręcić miedzy boksami z kamerą i aparatem, by uwieczniać wszystko co istotne.

– Na konwencji jak najbardziej można będzie nas spotkać i pogadać, jeśli ktoś będzie mieć pytania. Ewentualnie informacje kontaktowe można bezpośrednio znaleźć na naszej stronie www – zachęca Ahmyt.

www.hardcoredolls.pl

www.facebook.com/HardcoreDolls