Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

II edycja Testosteronu za nami [zdjęcia]


Tatuaż coraz mocniej wpisuje się w imprezy, które nawiązują tematycznie nie tylko do modyfikacji ciała. Pomysł, by sztukę zdobienia ciała wprowadzić do programu lifestylowej imprezy dla facetów, okazuje się strzałem w dziesiątkę. Podczas drugiej edycji Męskiego Maratonu Testosteron zainteresowanie tatuażami było jeszcze większe niż rok temu. Tatuatorską sferę Tattoo Meeting objął patronem portal Hardcore Tattoo.

W tym roku w sferze tatuatorskiej Tattoo Meeting na antresoli Spodka znalazły się cztery studia: krakowski Rock’n’Ink, nowe studio z Tarnowskich Gór – Silesian Freaks (wcześniej znane jako Mes Tattoo), Drakkar, również z Tarnowskich Gór oraz Articon z Czechowic-Dziedzic. Szeregi tatuatorów uzupełniały dwa stoiska medialne – portalu muzyczno-tatuatorskiego Hardcore Tattoo oraz magazynu „Tatuaż – Ciało i Sztuka.

Strefa tatuatorska sąsiadowała ze strefą muzyczną, gdzie dominowało rockowe granie oraz strefą customowych motocykli, w której znalazło się ponad 100 unikatowych i niepowtarzalnych maszyn. Fakt, iż przerobienie jednego motocykla wynosi grubo powyżej 100 tysięcy złotych, sprawia, że efekty są widoczne od razu. Piękne maszyny przyciągały wzork nie tylko miłośników motoryzacji. Pojazdy były oceniane przez sędziów, którymi byli właściciele maszyn.

 

 

Na imprezie nie zabrakło wielu innych atrakcji. Były pojedynki w formule MMA (mieszane sztuki walki) – w ramach Testosteronu została rozegrana gala MMA Challengers i turniej MMA „Irigumi – Go”. Miłośnicy tego sportu mieli okazję spotkać najbardziej doświadczonego polskiego zawodnika MMA Krzysztofa Kułaka.

Uczestnicy Testosteronu mogli spróbować swoich sił w nurkowaniu, skimboardingu (ślizgach na wodzie), spacerowaniu w waterball czy na symulatorach jazdy WRC. Była okazja do obejrzenia najnowszych modeli jachtów, motorówek i skuterów wodnych wyposażonych w silniki hondy i yamahy. Ciekawie prezentowały się też pokazy rowerowego dirtu i jazdy na rolkach na rampie. Facetów przyciągnęły pod scenę wybory Miss IQ & Beauty.

Ciekawie było również na zewnątrz Spodka, gdzie rajdowi kierowcy ścigali się po wydzielonym odcinku specjalnym. Za rundkę z rajdowcami mogli załapać się także uczestnicy imprezy.

Druga edycja testosteronu odbyła się 12 i 13 lutego 2011 roku w katowickim Spodku.