Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Konwencja tatuażu w Budapeszcie


Tatuatorskie show powraca do Budapesztu. Seminaria, wystawy, koncerty, konkurs na najpiękniejszą wytatuowaną kobietę, tańce i erotyczne burleski to tylko niektóre atrakcje międzynarodowej konwencji tatuażu, która odbędzie się za tydzień. To pierwsza edycja nowej węgierskiej imprezy, na której pojawią się takie postacie ze świata tatuażu jak Boris, Milosh, Jack Ribeiro, Sean Vasquez, Fat, Guil Zekri, Sarkozi Zsolt czy Volko i Simone z Buena Vista. Polskich artystów reprezentował będzie Andrzej Leńu Leńczuk (Alien Tattoo) i Paweł Wyrębiak (3rd Eye).

Konwencja tatuażu w Budapeszcie to nie nowość. Było już tam kilka edycji tatuatorskiej imprezy, która jednak nie przetrwała próby czasu. Po przerwie powraca zupełnie nowe show z udziałem kilkudziesięciu artystów z Węgier i zagranicy.
Organizatorzy zadbali również o ciekawe atrakcje. Ważnym elementem imprezy będą seminaria, które poprowadzi Boris, Sarkozi Zsolt, Nyiri Sanyi czy Zagyvai Gabor.

Impreza rozpocznie się w piątek (11 marca) o godz. 15. Potrwa do niedzieli (13 marca) do godz. 20. Wstęp na imprezę kosztuje ok. 5,5 euro (piątek) i ok. 9 euro (sobota i niedziela). Bilet na trzy dni kupić można za ok. 18,5.

Konwencja odbędzie się w hali Lurdy House (Könyves Kálmán krt. 12) w Budapeszcie.

Więcej: www.budapesttattooconvention.com