Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Konwencja w Berlinie już za 2 tygodnie!


Arena, miejsce konwencji

160 tatuatorów z całego świata, ponad 15 konkurencji na najlepsze tatuaże imprezy, ok. 10 tys. odwiedzających, wybory królowej tatuażu, trzy dni pełne sztuki tatuażu i mnóstwo gości z Polski – za niecałe dwa tygodnie odbędzie się w Berlinie kolejna odsłona jednej z najstarszych i największych europejskich imprez tatuatorskich. Portal Hardcore Tattoo został partnerem imprezy.

Impreza organizowana przez Franka Webera odbędzie się w Berlinie po raz 19-ty. Do alternatywnej dzielnicy Kreuzberg zjedzie się w tym roku ok. 160 tatuatorów. Z Polski pojawią się między innymi Ink Ognito, Azazel, Anabi-Tattoo, 3rd Eye Tattoo, Alien Tattoo, D3XS Tattoo Orchestra, Juniorink czy Kult.

W programie po raz trzeci znalazły się wybory królowej tatuażu, w którym mogą brać udział wszystkie kobiety mające minimum dwa tatuaże. Zgłoszenia wraz ze swoimi zdjęciami wysyłać można na adres: hae656@web.de. Konkurs odbywać się będzie przez dwa dni: sobotę i niedzielę. Kandydatki zaprezentują się w trzech odsłonach: w dowolnym stylu, w sukni wieczorowej i w bikini. Najpiękniejszą wytatuowaną kobietę zbliżającego się roku, ukoronuje jej poprzedniczka, czyli Karen Hesse. Jest o co powalczyć. Nagrodą dla Tattoo Queen jest nie tylko darmowy bilet na przyszłoroczna konwencję w Berlinie ale również 3-dniowy pobyt wraz z przelotem na wybraną europejską konwencję.

Tattoo Queen 2009

Jak co roku odbędzie się także Art Fusion. Artyści będą tworzyć prace w 4-osobowych grupach. Dozwolone materiały to kreda, węgiel i farby akrylowe. Art Fusion odbędzie się w piątek w Sage Club (adres: ul. Köpenicker 76, 10179 Berlin, blisko stacji metra Heinrich-Heine-Str). Start – godz. 19. Prace, które powstaną podczas Art Fusion, wezmą udział w aukcji. Dochód zostanie przeznaczony na berliński projekt Arche, którego twórcy pomagają niedożywionym dzieciom. Aby wziąć udział w Art Fusion wystarczy się zarejestrować mailowo: info@tattoo-convention.de lub przez faks: +49 3(0) 32704254.

Isobel Varley, Berlin 2007

Z innych atrakcji – będzie też w Berlinie trochę muzyki na żywo. Pojawi się m.in. częsty muzyczny gość europejskich konwencji – Ski King z nieśmiertelnym repertuarem Elvisa Presleya. Wieczory umilać będzie niemiecki DJ Tom. Na scenie pojawi się również najbardziej wytatuowana kobieta świata – Isobel Varley, która trafiła już do Księgi Rekordów Guinnessa. Konwencję odwiedzi też jeden z najstarszych tatuatorów – Herbert Hoffman oraz sławna ilustratorka Sarah Horwath.
Organizatorzy zapraszają także do podziwiania tradycyjnych tańców prosto z Thaiti, freak show czy erotycznych burlesek.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z BERLINA Z 2007 ROKU:

Impreza odbędzie się w hali Arena, która mieści się nad brzegiem Szprewy (adres: Eichen Strasse 4, 12435 Treptow). Impreza potrwa od piątku (4 grudnia) do niedzieli (6 grudnia) – piątek w godz. 14-24, sobota w godz. 11-24, niedziela w godz. 14-24. Bilet na jeden dzień kosztuje 17 euro, karnet na cała imprezę – 38 euro.

Więcej: www.tattooconventionberlin.de