Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Krakowscy tatuatorzy na wspólnej imprezie


W jeden z sobotnich czerwcowych wieczorów w krakowskim klubie Pauza królować będzie tatuaż. Odbędzie się tam impreza Mania Tatuowania, która ma na celu zaprezentowanie krakowskich studiów tatuażu w swobodnym imprezowym klimacie drum’n’bassowych dźwięków. Mile widziani wszelkiej maści maniacy tatuażu oraz osoby ogarnięte twórczą pasją. Organizatorem wydarzenia jest krakowska Agencja PinaColada-Events. Honorowym patronem imprezy został portal muzyczno-tatuatorski Hardcore Tattoo.

– Nasza impreza będzie się różnić od konwencji tatuażu tym, że artyści nie będą na niej tatuować. Chodzi o to, by w luźnej, klubowej atmosferze, przy piwie, swobodnie porozmawiać z tatuatorami. Nic bowiem nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Taki klimat sprzyja wymianie myśli – wyjaśnia Ula Jarczyk z Agencji PinaColada-Events.
Impreza odbędzie się w sobotę, 26 czerwca i składać się będzie z dwóch części. Od godz. 19 w podziemiach klubu Pauza (ul. Floriańska 18) prezentować się będą krakowskie studia tatuażu: Rock’n’Ink, 9th Circle, Gothica Tattoo, Ania Tattoo, Loco Tattoo oraz Kult. Studia zaprezentują swoją twórczość, a artyści będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Swoje stoisko będzie miał również nasz portal. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych muzyką i tatuażami!

O godz. 22 rozpocznie się część muzyczna imprezy. Ekipa Agencji PinaColada-Events rusza z pionierskim muzycznym przedsięwzięciem – dwie perkusje będą grzmiały wspólnie z DJ’em. Za konsoletą stanie DJ B.C, a na perkusjach zagrają Krzysiek Nowakowski i Jacek Feliks. – Trio bez litości – podkreślają organizatorzy.
Podczas muzycznej części imprezy na telebimach wyświetlane będą wizualizacje z prezentacjami studiów tatuażu.
Podczas imprezy odbędzie się też Art Fusion oraz konkurs „Pokaż, jak tusz zalazł ci za skórę”. Na imprezie obecny będzie fotograf, który sfotografuje osoby z najciekawszymi tatuażami. O wygląd i charakteryzację zadbają stylistki z Afro Stylu. Do wygrania profesjonalna sesja zdjęciowa.

– Mam nadzieję, że pomysł organizacji imprezy tatuatorskiej utrzymanej w luźnym klimacie, sprawdzi się i na stałe wpisze w imprezowy kalendarz Krakowa – mówi Ula Jarczyk.

Wjazd na imprezę kosztuje 10 zł.