Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Madball znów w Polsce!


Pin It

Już w poniedziałek (21 marca) we wrocławskim klubie Alibi zagra legenda nowojorskiego hardcora. Zespół z Freddiem Cricienem będzie promował swój ostatni album „Empire”. Przed Amerykanom na scenie zagraja och rodacy – Trapped Under Ice i Wisdom In Chains; Born From Pain i All For Nothing z Holandii oraz Devil In Me z Portugalii. Konert organizuje Core-Poration.

Wszystko zaczęło się, gdy Roger Miret wokalista Agnostic Front zabrał swojego 7-letniego brata Freddiego na hardcorowy koncert. Małolat z fascynacją obserwował swojego starszego krewniaka, który wypruwał się przed szalejącym tłumem. Po kilku latach Freddie sam założył band z ziomkami z AF. Kapela przyjęła nazwę Madball. Był 1988 rok. W czasie swojego istnienia zespół wydał znakomite płyty “Set It Off” (1994), “Demonstrating My Style” (1996) czy “Hold it Down” (2000). Klasę potwierdzali dojrzałymi “Legacy” (2005) i “Infiltrate The System” (2007).
Impreza rozpocznie się o godz. 18.30. Klub Alibi znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej 67. Wstęp kosztuje 70 zł w przedsprzedaży i 85 zł w dniu koncertu.

BORN FROM PAIN to pochodzący z Holandii weterani europejskiej sceny metalcore. Wydali wiele świetnych płyt „Reclaiming The Crown” czy „Sands Of Time”. Zagrali niezliczoną ilość koncertów na całym kontynencie. Wielokrotnie prezentowali się w Polsce i we Wrocławiu. Ich gigi to po prostu zderzenie z metalowym walcem marki Slayer, którym kieruje gość w koszulce Sick Of It All!
Więcej: http://www.myspace.com/bornfrompain

Po niedługiej przerwie TRAPPED UNDER ICE wraca do Polski i do Wrocławia. Ich ostatni listopadowy koncert u boku Bane udowodnił, że są nową siłą na scenie hardcore. Nie wolno ich lekceważyć! Ci którzy nie mieli okazji ich zobaczyć mają szansę naprawić ten kardynalny błąd. Zespół dalej promuje, rewelacyjnie przyjęty, zeszłoroczny debiut „Secrets Of The World”.
Więcej: http://www.myspace.com/underdaice

WISDOM IN CHAINS kochają grać w Polsce! Udowadniają to przyjeżdżając na kolejny koncert. Amerykanie grają maksymalnie dynamiczny i doskonały do zabawy hardcore. Chwytliwe riffy, chórki i niesamowita energia – mają wszystko, czego można oczekiwać od rasowego supportu MADBALL. Dla miłośników oldschoolowych klimatów.
Więcej: http://www.myspace.com/wisdominchains

ALL FOR NOTHING to holenderski hardcore/punk z Holandii z laską na wokalu. Kapela powstała w 2002 roku. Nagrali kilka dobrze przyjętych płyt i zagrali mnóstwo koncertów. Warto ich poznać, bo scena holenderska lipy nie odstawia!
Więcej: http://www.myspace.com/allfornothingnl

DEVIL IN ME to bardzo obiecujący band z Portugali. To dalej dość egzotyczna scena, ale warta szczególnej uwagi. Gorąca południowa krew w połączeniu z energią hardcore daje potężną, wybuchową mieszankę. Ich ostatnią płytę „The End” wyprodukował Andrew Neufeld wokal Comeback Kid, co jest bardzo dobrą rekomendacją.
Więcej: http://www.myspace.com/devilinmeband

REBELLION TOUR 2011 Official Teaser: