Skontaktuj się z nami!   +48 511 991 135

Mamy darmowe bilety na koncert Dope D.O.D.


Dope D.O.D. powraca do Polski w ramach najnowszej trasy koncertowej, podczas której odbędzie się premiera najnowszego albumu grupy. Dla naszych Czytelników mamy dwie pojedyncze wejściówki na koncert w Warszawie. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, które znajduje się poniżej.

Międzynarodowa kariera tego holenderskiego składu rozpoczęła się w styczniu 2011 roku, kiedy w sieci ukazało się ich pierwsze video do nagrania „What Happened”. Do dnia dzisiejszego kawałek w serwisie YouTube odsłuchano prawie 11 milionów razy. Zespół zyskał dzięki niemu spory rozgłos, co z kolei umożliwiło mu podjęcie współpracy z legendarnym Seanem Pricem (Heltah Skeltah, Boot Camp Clik, Random Axe). Efektem tej kolaboracji był numer „Psychosis”, który odbił się szerokim echem po całym hip-hopowym środowisku. Debiutancki album Dope D.O.D. był gotowy wiosną 2011 roku, jednak przed jego wydaniem skład zdecydował się wydać „Evil EP”- w ramach zapowiedzi nadchodzącego krążka. W czerwcu tego samego roku na specjalne zaproszenie Freda Dursta formacja wyruszyła w trasę z Limp Bizkit, jako ich główny support. Debiutancki album „Branded” ukazał się jesienią 2011, a jego promocja objęła Polskę, Rosję, Ukrainę, Litwę, Francję i Bułgarię. Rozgłos, jaki muzycy zyskali w Europie przyczynił się do włączenia Dope D.O.D. do składu amerykańskiej trasy Korna, zaowocował również występami na największych festiwalach w roku 2012. Po serii wyprzedanych jesiennych koncertów klubowych muzycy zniknęli w studio, by stworzyć kolejny, mocny album. Płyta miała swoją premierę 20 kwietnia. Na albumie gościnnie występują m.in. Redman, Kool Keith, Onyx oraz ponownie Sean Price.

 

 Jaki jest tytuł najnowszego albumu grupy Dope D.O.D.? Dwie osoby, które jako pierwsze odpowiedzą poprawnie na to pytanie i wyślą odpowiedź na maila: info@hardcore-tattoo.pl otrzymają pojedyncze wejściówki na koncert w Warszawie, który odbędzie się w sobotę, 18 maja o godz. 20.30 w klubie 1500m2 do wynajęcia. Zwycięzcy otrzymają od nas maile zwrotne. Koniecznie będzie potwierdzenie ich odbioru.

Bilety na koncert kosztują 39 i 49 zł. Dostępne są za pośrednictwem Ticketpro Polska (sieć Emik, Media-Markt, Saturn) oraz online.