Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Nowości z Spook Records


Vienio vs. Way Side Crew

Vienio vs. Way Side Crew Najprężniej działający polski wydawca zespołów ze sceny hardcore/punk znów zarzucił rynek kilkoma nowościami. Obok reedycji klasycznej już pozycji, jaką jest pierwsza płyta polskich kalifornijczyków z Upside Downe “Legalized”, Spook Records wypuściło też ostatni krążek nowojorczyków z Most Precious Blood. To jednak nie koniec. Nakładem wydawnictwa ukazał się materiał warszawskiego rapera Vienia w wydaniu hardcorowym. Więcej informacji poniżej.

Most Precious Blood “Do Not Resuscitate”

Po 6 latach ciszy MPB przypomina się swoim nowym i zarazem czwartym albumem. Należąca do ścisłej czołówki sceny NYHC formacja MPB udowodniła, że można nadal grac hardcore nie zważając na obecnie panujące mody i tendencje. 12 premierowych utworów to wściekły, brudny newschool hardcore z ciekawymi smaczkami jak np klawisze w tle czy inne efekty. Nie zawiodą się miłośnicy poprzednich albumów jak i ci ktorzy dopiero zaczynają przygode z tym zespołem. Jak zwykle bardzo zaangażowane teksty i jasny przekaz!!

TERAZ CD w super cenie dzięki licencji na nasz kraj.

Upside Down “Legalized”

Niekwestionowani prekursorzy polskiego nurtu melodyjnego hardcore/punka przypominają sie nam swoim historycznym albumem “Legalized”. Pierwotnie album został wydany w 1995 roku – tylko na kasecie i jak na tamte czasy zrobił nie małą rewolucję w polskim podziemiu. Po 16 latach od premiery postanowiliśmy aby materiał znanazł się na formacie CD, szczególnie, że od ponad dekady nakład kasetowy zostal wyprzedany całkowicie. Reedycja posiada nową szatę graficzną wydaną w gustownym digipacku, a 15 numerów przeszły nowy mastering dzięki czemu jakość dzwięku odpowiada dzisiejszym standardom. Pozycja obowiązkowa w kolekcji!!

Vienio vs. Way Side Crew “Wspólny Mianownik”

Znany wszystkim założyciel legendarnej formacji Molesta Ewenement – Vienio zdecydował się zrobić coś wyjątkowego na polskeij scenie muzycznej. Połączył dwa nurty muzyczne i dwa światy, które mają wiele wspólnego. Hardcore i Hip hop to muzyka ulicy i undergroundu, oba style zawsze czerpały nawzajem od siebie to co najlepsze i dlatego VIENIO postanowił nadać swojemu solowemu debiutowi ” ETOS 2010″ nowy wymiar i nagrać go jeszcze raz, tym razem we współpracy z zespołem WAY SIDE CREW. VIENIO już raz współpracował z WAY SIDE CREW przy nagraniu numeru “Na wszelki wypadek”, który pojawił się też na nowej płycie. Owocem tej współpracy jest właśnie album “Wspólny Mianownik”, który zawiera nowe wersje utworów znanych z płyty “Etos 2010” oraz dwie całkiem nowe kompozycje: “To on” i “Potwór”. “Wspólny Mianownik” to album nagrany prosto z serca, stworzony z pasji do szeroko pojętej muzyki!! Płyta jest dowodem na artystyczną wszechstronność VIENIA, który postanowił połączyć dwa style muzyczne, co w efekcie dało porywającą tekst mieszankę hardcore’a i hip-hopu. Takiego VIENIA jeszcze nie znaliście!
Pozycja idealna dla fanów klimatów rapcore jak np. Danny Diablo, Boxcutter, Downset itp.