Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Pakiet inforamcji z Nikt Nic Nie Wiem


Zapraszamy do zapoznania się z nowościami oraz zapowiedziami wydawnictwa Nikt Nic Nie Wie.

KNIFE IN THE LEG „The first two stabs” CD

W przededniu trasy sięgającej Skandynawii, obejmującej też Polskę i Niemcy (24.08-6.09) prezentujemy materiał z dotychczasowych singli na CD w eco-packu (czyli kartonowej okładce).

Oto co napisano o nich:
“Zespół w obecnej formie powstał na przełomie listopada i grudnia 2006. Pięciu znajomych udzielających się w kilku innych projektach, m.in. Silence, Government Flu, Daymares, This Means War!, The Fight, In Vitro, Michelle Was Wrong,The Bold And The Beautiful, Gas Chamber Melodies czy All Day Hell postanowiło założyć zespół nawiązujący do wczesnych lat 80’tych amerykańskiego hardcore’a, oraz współczesnych bardziej melodyjnych kapel punkowych ze Szwecji czy USA.
Niebanalne teksty, zaczepny wokal, zadziorne gitary w połączeniu z melodyjnym basem i solidnym bitem tworzą wybuchową mieszankę!”
http://www.myspace.com/knifeintheleg

OI POLLOI “Ar ceol ar canan ar-@-mach” CD

Przygotowaliśmy reedycję najnowszego albumu Szkockich eko punx.
Cała płyta jest zaśpiewana w rdzennym szkocko-irlandzkim języku Gaelic, którym ten zespół zainteresował się i promuje niestrudzenie przez ostatnie lata (patrz choćby singiel “Carson?”).
Na płycie słychać wyraźnie efekt okrzepnięcia i ustabilizowania stałego składu zespołu (wcześniejsze zmiany kilkudziesięciu muzyków przeszły niemal do legendy).
Przygotowane przez nas wydanie zawiera anglojęzyczną wersję książeczki z tekstami (pierwszy, wyczerpany nakład zawierał cały tekst wyłącznie w Gaelic).
Podobnie jak w wypadku “In defence of our earth” oraz wcześniejszych singli NNNW jest obecnie jedynym wydawcą tej płyty!
Wydaliśmy też kasetę magnetofonową… Punk to nie rurki z kremem…

SEVERED HEAD OF STATE “Power hazard” CD

SHOS to swego rodzaju “supergrupa”. Stworzyli ją pod koniec ubiegłego stulecia goście udzielający się w takich grupach jak: RESIST, DEFIANCE, MASSKONTROLL, DETESTATION, HIS HERO IS GONE, TRAGEDY, WORLD BURNS TO DEATH, WARCRY, SCORCHED EARTH POLICY, J CHURCH, SIGNAL LOST… starczy? Mają na koncie kilkanaście wydawnictw, z których ostatnie “Power hazard” ukazało się przed ich europejską trasą latem 2007 roku. NNNW miało być wydawcą europejskiej wersji płyty, ale różnego rodzaju zawirowania komunikacyjne i życiowe uniemożliwiły nam zrealizowanie tego planu.
Z mega poślizgiem ta porcja soczystej motorycznej thrash punkowej grzanki w wykonaniu scenowych wyjadaczy dostępna w wielce przyjaznej cenie.
CD poza materiałem z winylowej wersji “Power hazard” zawiera nagrania z singli: “Charge Ahead” oraz “Fucking Butchery”.

www.myspace.com/severedheadstate

W przygotowaniu następujące wydawnictwa:

DEZERTER “Underground out of Poland” LP

MASSKOTKI “Miau miau miau” LP

PANACEA CD

POST REGIMENT “Czarzły” LP (remastered)

UZ JSME DOMA “Uszy” LP

COMPLICITE CANDIDE CD

THE FIGHT CD