Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Płyta Karceru “Wariaci i geniusze” już dostępna


Karcer

Karcer Jak donosi Jimmy Jazz Records można już zamawiać w wydawnictwie nową płytę legendy polskiego punk rocka – Karceru. Oficjalny termin premiery albumu “Wariaci i geniusze” to 19 marca. Na tą płytę fani zespołu musieli czekać 4 lata. W dodatku ich poprzedni krążek “Archiwalia” to nagrane ponownie największe “szlagiery” grupy.

Jak zapewnia wydawca: Krążek „Wariaci i geniusze” odsłania nieco cięższe niż dotychczas brzmienie Karceru ale Mimo mocnego brzmienia płyta z zadziwiającą łatwością uzależnia od siebie słuchacza za sprawą melodyjności i przebojowości kompozycji co od zawsze stanowi wizytówkę kapeli.
Doskonałe brzmienie wsparte słyszalną dbałością o detale, mocne chórki, przenikające solówki, refleksyjne teksty i odrobina luzu to zalety nowej płyty jednaj z ciągle żywych legend punk rocka.

Praca nad albumem trwała ponad 2 lata i jak mówią sami muzycy „to 14 utworów, w których odbija się echo ostatnich lat i teraźniejszości. Mówi o nas i o innych. Makabra i dekadencka zabawa, to co w głowach i na ulicach. Nie chodziło  tylko o wykrzyczenie z siebie tego wszystkiego, ale dostarczenie jakichś emocji przy słuchaniu albumu. Można iść drogą powtórek i sprawdzonych formuł. My też mamy swoich ulubieńców z przeszłości, których płyty są zawsze identyczne. Z drugiej strony ciekawią nas również kolejne formy. Praca nad albumem zaczęła się w 2008 roku i trwała do jesieni 2010. Powstał niezależnie, bo wszystko robiliśmy sami, zaczynając w podziemiach pewnego przedszkola, przez wsie i domy  kultury, kończąc w pokoju w bloku.”…. Zatem teraz pora na to aby płyta dotarła jeszcze dalej… Z pewnością fanów grupy nie trzeba będzie do tego zachęcać…