Skontaktuj się z nami!   +48 511 991 135

Tattoo Convention Berlin 2010 w nowym miejscu


Już w najbliższy piątek (3 grudnia) rozpocznie się specjalna, jubileuszowa edycja jednej z najstarszych europejskich konwencji. W tym roku organizatorzy Tattoo Convention zapraszają gości do nowego miejsca. Impreza odbędzie się na terenie nieczynnego już portu lotniczego – Berlin-Tempelhof. Patronem medialnym imprezy jest portal Hardcore Tattoo.


Impreza organizowana przez Franka Webera odbędzie się w Berlinie po raz 20-ty. Wśród ok. 160 tatuatorów, znajdą się też artyści z Polski. Do Berlina przyjadą między innymi takie studia jak Ink Ognito, Anabi-Tattoo, 3rd Eye Tattoo, Alien Tattoo czy D3XS Tattoo Orchestra.
Oprócz corocznych, typowych atrakcji w postaci występów Ski Kinga, tańców orientalnych, wyborów Królowej Tatuażu czy art fusion, ciekawostką są seminaria. Podczas konwencji odbywać się będzie szereg warsztatów. Między innymi Andy Engel opowie o kolorze w portrecie, Bob Tyrell o czarno-szarym tatuażu realistycznym, Lukas Zpira o skaryfikacjach, a Carlos Torres o rysowaniu projektów tatuaży. Za udział w zajęciach praktycznych trzeba jednak sporo zapłacić: do 200 do 300 euro.

Konwencja odbywać się będzie od piątku do niedzieli w godzinach:
14-24 (piątek)
11-24 (sobota)
11-20 (niedziela).

Jeden dzień kosztuje 19 euro, cały weekend – 39 euro.

Dokładny adres:
Flughafen Tempelhof
Tempelhoferdamm 45
12101 Berlin
Hangar 6-7

Więcej: www.tattoo-convention.de