Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Tattoo show nad Menem


Pin It

Już 5 marca rozpocznie się kolejna edycja największej niemieckiej konwencji tatuażu. We Frankfurcie pojawi się ponad 300 tatuatorów z ponad 20 krajów. Z Polski tatuować będą Leńu z Alien Tattoo, przedstawiciele studia Kult oraz Mesjasz z MesTattoo wraz z zaprzyjaźnionym niemieckim studiem Seiter Tattoo, w którym na co dzień pracuje jeszcze jeden Polak – Mateusz. W ramach współpracy z organizatorami konwencji, we Frankfurcie pojawi się również ekipa Hardcore Tattoo, by zdać Polakom relację z tego wydarzenia.

Na konwencji we Frankfurcie pojawia się dwa razy więcej odwiedzających niż w Berlinie. Jest tam też ponad dwa razy tyle tatuatorów. Już tylko te liczby sprawiają, że chce się pojechać nad Men, by wziąć udział w tym wydarzeniu. Dodatkowo impreza

www.convention-frankfurt.de

odbywa się w piątym co do wielkości mieście Niemiec, które ma niesamowicie malownicze położenie. Miasto leży bowiem po dwóch stronach rzeki Men u podnóża gór Taunus. Warto więc wybrać się do Frankfurtu na wyprawę krajoznawczo-tatuatorską.

Sama impreza odbywać się będzie przez trzy dni. Z atrakcji scenicznych organizatorzy zapowiadają między innymi tradycyjne tańce z Samoa, pokazy boksu tajskiego, pokazy mody, fireshow czy występy zespołów rockabilly. Oprócz tego odbędzie się wiele konkursów, w tym rywalizacja o nagrodę za najbardziej seksowny tatuaż. Atrakcją będą niewątpliwie seminaria, które poprowadzi

www.convention-frankfurt.de

jednen z mistrzów Bod Modu – Sala. Przy okazji informujemy, że Sala zapowiedział również swój przyjazd na krakowską imprezę Sus Con, która odbędzie się w czerwcu w Krakowie.

Międzynarodowa konwencja tatuażu we Frankfurcie odbędzie się w tym roku po raz 18-ty. Impreza wystartuje 5 marca w piątek o godz. 15 i potrwa tego dnia do godz. 22. W sobotę konwencję będzie można odwiedzać w godz. 12-22, a w niedzielę 12-20. Wstęp na imprezę kosztuje 17,5 euro za dzień.

Więcej informacji na stronie konwencji.