Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Tatuaże nad brzegiem Szprewy


Pin It

Studio B52 i Frank Weber po raz kolejny zapraszają do Berlina. Zbliża się 18 odsłona jednej z najstarszych i największych imprez tatuatorskich.

 

W ubiegłym roku organizator, Frank Weber, podczas naszej wspólnej rozmowy na zapleczu Areny powiedział: „Najważniejszą rzeczą dla mnie jest budowanie każdej następnej konwencji krok po kroku, rok po roku, coraz lepiej, coraz bardziej profesjonalnie. Wkładam w to dużo energii i pieniędzy, żeby nie wyglądało tylko jak boks koło boks, tatuaż koło tatuażu, tylko żeby było tam coś jeszcze, coś innego i ciekawego.“

Od 5 do 7 grudnia ci, którzy choć raz byli już w Berlinie, będą mieli okazję, by to sprawdzić. Ci, którzy tej kultowej imprezy jeszcze nie odwiedzili, mogą nadrobić zaległości za kilka dni. Impreza, jak co roku, odbędzie się w Arenie w alternatywnej dzielnicy Kreuzberg. Do niemieckiej stolicy zjedzie ok. 150 artystów, w tym wielu wyjątkowych, m.in. Evil From The Needle, Jack Ribeiro, Boris, Moro Tattoo, Apocalypse Tattoo, Bardadim, Bloody Blue Tattoo, Reinkarnation Tattoo, Milosh, Buena Vista Tattoo Club, All Style Tattoo czy Naked Trust. Zawita również pięć studiów tradycyjnych: trzy z Tahiti, jedno z Samoa i jedno z Japonii. Z polskich studiów swoje stanowiska będą mieli: Alien, Anabi-Tattoo, Juniorink, Kult, 3rd Eye i Tattooink. Oczywiście w Berlinie nie zabraknie firm ze sprzętem tatuatorskim, biżuterią, ciuchami, książkami i innymi gadżetami i akcesoriami. W sumie ponad 40 stoisk. W programie imprezy, m.in. art fusion, muzyka na żywo, freak show, wybór królowej tatuażu i oczywiście jak zwykle mnóstwo konkursów.

Więcej: www.tattooconventionberlin.de.
Zobaczcie jak było w ubiegłym roku:

Kaśka