Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Wisdom in Chains w Katowicach


Pin It

W przyszły weekend zagra długo oczekiwany w Polsce zespół Wisdom in Chains. Hardcorowa ekipa z Pensylwanii to połączenie muzyków ze Stanów i z Europy, którzy mimo dzielącej ich odległości potrafią grać masę żywiołowych tras koncertowych i nagrywać coraz to nowe płyty. Podczas katowickiego koncertu będą zapewne promować ich najmłodsze dzieło „Everything You Know”, na którym gościnnie wystąpił Lou z SOIA.

Przed mocną dawką amerykańsko-europejskiego hardcora, na scenie usłyszmy polskie hardcorowe brzmienie w wykonaniu dwóch kapel ze Śląska: Hard Worków i Stone Heart.

Koncert organizuje ekipa Straight 2 Your Face. Start – 4 lipca (niedziela) godz. 19 (wejście od godz. 18). Impreza odbędzie się w klubie Marchołt przy ul. Warszawskiej 37. Wstęp kosztuje 30 zł. Można nabyć bilet także w przedsprzedaży w cenie 25 zł. Wystarczy zarezerwować wjazd, wysyłając na maila swoje imię i nazwisko: s2yfshow@gmail.com. Bilety do odbioru w dniu koncertu. Rezerwacja jest ważna w momencie otrzymania zwrotnego maila z potwierdzeniem.

Wisdom In Chains

Hard Work

Stone Heart