Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Zaprojektuj maszynkę, zgarnij zestaw do tatuażu


Z racji dużego zainteresowania konkursem na projekt maszynki do tatuażu, postanowiliśmy przedłużyć go do końca wakacji. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia. Organizatorami konkursu są Tattooshop.pl i portal Hardcore Tattoo. Do wygrania ręcznie wykonana wysokiej jakości maszynka do tatuażu dla początkujących tatuatorów. Mało tego, zwycięski projekt będzie podstawą dla nowej maszynki, która wejdzie do produkcji firmy TattooMe. Zasady są proste. Należy stworzyć rysunek, szkic lub projekt techniczny maszynki do tatuażu. Musi być dobrze widoczny profil maszynki. Projekty należy umieszczać na forum Hardcore Tattoo i wysyłać na adres: konkurs@tattooshop.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Macie na to trzy tygodnie. Ostateczny termin nadsyłania prac to 31 sierpniaa. Maksymalna wielkość projektu nie może przekraczać 1,5 mb.

Do wygrania atrakcyjny zestaw do tatuażu, w skład którego wchodzi ręcznie wykonana maszynka do tatuowania dla początkujących tatuatorów. Sprzęt został zaprojektowany w oparciu o doświadczenie nauczycieli rysunku na ciele, którzy potrafili wskazać specyfikę produktu najwygodniejszego i najbardziej efektywnego dla osób uczących się. Wartość zestawu to 610 zł.

 

REGULAMIN KONKURS:

I. Przepisy ogólne

1.1. Organizatorem Konkursu „Zaprojektuj maszynkę, zgarnij zestaw do tatuażu” jest Tattooshop.pl i portal Hardcore Tattoo.
1.2. Sponsorem nagród w Konkursie jest tattooshop.pl.
1.3. Celem Konkursu jest projekt maszynki do tatuażu.
1.4. Zamieszczenie projektów na stronie www.hardcore-tattoo.pl i wysłanie ich na mail: konkurs@tattooshop.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oznacza akceptację warunków Konkursu wyrażonych w niniejszym regulaminie oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji Konkursu, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

II. Przepisy dotyczące projektów

2.1. Aby móc wziąć udział w Konkursie należy założyć konto użytkownika na stronie www.hardcore-tattoo.pl.
2.2. Projekt bierze udział w konkursie tylko wtedy, gdy zostanie umieszczony na forum www.hardcore-tattoo.pl w temacie „Zaprojektuj maszynkę, zgarnij zestaw do tatuażu – konkurs!” i wysłany na adres mailowy: konkurs@tattooshop.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
2.3. Każdy uczestnik Konkursu może zamieścić dowolną liczbę projektów.
2.4. Maksymalna wielkość projektu nie może przekraczać 1,5 mb.
2.5. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w Konkursie prac o niskiej jakości technicznej.
2.6. Organizator zastrzega sobie prawo do dyskwalifikowania prac nie spełniających wymogów wymienionych w regulaminie.
2.7. Organizator może usunąć zdjęcia niezgodne z tematyką Konkursu lub w inny sposób niespełniające regulaminu Konkursu.
2.8. Do Konkursu mogą być zgłaszane tylko projekty wykonane przez Uczestnika, do których przysługują Uczestnikowi nieograniczone autorskie prawa osobiste i majątkowe, a także nie naruszające praw właścicieli do wizerunków obiektów zastrzeżonych w Urzędzie Patentowym.

III. Terminarz

3.1. Konkurs rozpoczyna się 2 lipca 2011 roku i 31 lipca 2011 roku (decyduje data dodania/wysłania projektu do kategorii wskazanych w pkt.2.2.
3.2. Projekty zgłoszone po terminie nie będą brane pod uwagę w Konkursie.
3.3. Zwycięzcę Konkursu wybierze Organizator Konkursu.
3.4. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na stronach Organizatorów (www.hardcore-tattoo.pl oraz www.tattooshop.pl) w terminie pięć dni roboczych od daty zakończenia Konkursu.
3.5. Nagrody zostaną wysłane przez Organizatorów w terminie 14 dni roboczych od dnia ogłoszenia zwycięzców Konkursu.

IV. Wykorzystanie Nagrodzone Pracy

4.1. Organizatorzy uzyskują prawo do wykorzystania projektów do produkcji maszynek.
4.2. Uprawnienia, o których mowa powyżej w pkt. 5.1., przysługują Organizatorowi nieodpłatnie.