Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Zmiana miejsca festiwalu Knock Out


Z powodu niesprzyjającej aury pogodowej organizatorzy KnockOut Festival zdecydowali się na zmianę miejsca. Zamiast koncertów pod gołym niebem uczestnicy znajdą schronienie pod dachem hali “TS Wisła” przy ul. Remonta 22 w Krakowie. Bilety mają z tego powodu cenę przedsprzedaży do 10 lipca. Wyższe ceny obowiązują dopiero w dniu festiwalu. Szczegóły poniżej w oficjalnym info od organizatorów.

“Ze względu na anomalie pogodowe oraz niepokojące prognozy, zdecydowaliśmy się przenieść Knock Out Festival do Hali “TS Wisła” przy ul. Reymonta 22 w Krakowie (ok. 500m od stadionu WKS Wawel”). Nie mogliśmy czekać do ostatniej chwili, jako że zmiany takie wymagają 2-3 tygodniowego wyprzedzenia. Kierowaliśmy się przede wszystkim bezpieczeństwem i konfortem uczestników festiwalu. Spotkało się to ze zrozumieniem ze stron zespołów, które w 100% potwierdziły udział w imprezie. Hala “TS Wisły” jest odpowiednio przystosowana do tego typu imprez, odbywały się tu koncerty takich zespołów jak: Tool, Nightwish czy Marillion.

W związku z ta zmianą obecne ceny biletów czyli 180zł (karnet z polem namiotowym), 175zł (karnet) oraz 100zł (bilet jednodniowy), obowiązują do 10 lipca. Zmiana cen biletów na 220zł  (karnet z polem namiotowym), 200zł (karnet) oraz 120zł (bilet jednodniowy) będzie obowiązywała od 11 lipca.

Informujemy również, że całe zaplecze festiwalowe, czyli pole namiotowe, stoiska z koszulkami i gadżetami, gastronomia będą normalnie funkconowały. Opski na rękę, które dostanie każdy posiadacz biletu będą upoważniały do wielorazowego wejścia oraz wyjścia z hali “TS Wisła”.”