Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Bloodstained “Saligia” – nowy album już dostępny


Pin It

21 marca światło dzienne ujrzała nowa produkcja Bloodstained “Saligia”. Płyta została wydana przez polski label Ratel Records i ukazała się w wersji digipack z obszernym bookletem oraz nieszablonową grafiką. Materiał zawiera 9 utworów, intro i outro. “Saligia” powstawała długo, ale gwarantuje porządne pierdolniecie dla fanów KICKBACK, ARKANGEL, CRAWLSPACE, NASTY czy bardziej znanym metalowej publice OBITUARY ASPHYX czy AUTOPSY.

Materiał został zmiksowany i zmasterowany w Belgii przez basistę zespołu NASTY, którego wokalista również udzielił się na jednym z utworów. Muzyka na płycie jest kontynuacją hardcorowo-metalowego stylu obranego przez Bloodstained na przestrzeni 9 lat. Jednak tym razem możemy spodziewać się zdecydowanie więcej mrocznego i brudnego klimatu, zróżnicowanych wokali, metalowych riffów czy miażdżących zwolnień.
Próbki “Saligii”, a mianowicie utwory “Wrath innate” oraz “The hell is yours”  można odsłuchać na profilu myspace zespołu:

http://www.myspace.com/bloodstainedh8.

Płyty oraz towarzyszący premierze “Saligii” merch można nabyć bezpośrednio u zespołu lub na zamówienie w Ratel Records. Materiał jest dostępny również w internetowych sklepach Unhuman oraz Spookrecords.

http://www.myspace.com/ratelrecords