Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Cyberpunk w wykonaniu Bzyka i Wróbla


Pin It

Elektroniczna, cyberpunkowa muzyka, wizualizacje z instrumentami w tle oraz taniec zawodowych tancerek i śpiewający android – to efekt współpracy Bzyka z Wu-Hae oraz Piotra Wróbla z Akurat, którzy zapowiadają, że swoją nową płytą wywrócą rynek muzyczny do góry nogami. Próbkę swojej twórczości zaserwują już w najbliższy piątek (11 lutego) w Łaźni Nowej podczas koncertu Nohucki – Cyberpunk.

Trzon zespołu stanowią:

Bzyk – producent, kompozytor, instrumentalista, wokalista i lider nowohuckiej grupy Wu-Hae, niepijący alkoholik, uzależniony od muzyki wielbiciel Nowej Huty. Przeszedł przez kilkanaście szkół, ale żadnej nie skończył. Wychowała go ulica i twarde zasady nią rządzące. Pił, bił i ćpał. Zresocjalizowany przez muzykę odrodził się jako wszechstronny muzyk.

Piotr Wróbel – wokalista, gitarzysta i lider zespołu Akurat, z którym nagrał pięć płyt i zagrał ponad 1000 koncertów. Poeta, zaangażowany ekolog o otwartym umyśle i szerokich horyzontach muzycznych. Kulturalny człowiek o nienagannych manierach, z inteligenckiego domu. Dżentelmen.

Ze spotkania tych dwóch osobowości, o jakże odmiennych doświadczeniach, powstał Nohucki, który połączył ich muzyczne światy.

Jako support wystąpi Proforma Crew i Szpak

Koncert rozpocznie się o godz. 20 w teatrze Łaźnia Nowa na os. Szkolnym 25 w Nowej Hucie. Bilety kosztują 20 zł.