Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Death Before Dishonor znów w Polsce


Death Before Dishonor bardzo lubi odwiedzać Polskę. Bostończycy, za każdym razem kiedy u nas grają, podkreślają, że mamy wspaniałą publikę. W lutym wracają do naszego kraju po raz kolejny. W poniedziałek, 28 lutego zagrają we Wrocławiu razem z The Mongoloids i Last Dayz. Portal Hardcore Tattoo objął koncert patronatem medialnym.

Death Before Dishonor istnieje na scenie już 10 lat. Zaczęli grać w 2001 roku. Zaraz po tym, jak nagrali demo, światło dzienne ujrzała ich pierwsza płyta „True Till Death”. Potem przyszedł czas na kolejne wydawnictwa: „Friends Family Forever” (2005) i „Count Me In” (2007). Tą ostatnią płytą zadebiutowali w notowaniach Billboard Heatseekers w kategorii album niezależny, gdzie utrzymali się przez ponad cztery tygodnie. W roku 2009 nagrali „Better Ways to Die”. Płyta to skrzyżowanie mocno punkowego Rancid, ulicznych hymnów Dropkick Murphys, hardcorowej wściekłości Hatebreed i precyzyjnych riffów Slayera. Wszystko to uzupełniają zaangażowane społecznie i politycznie teksty.

Bostończykom będzie na scenie towarzyszyć kapela z New Jersey – The Mongoloids. Od 2005 roku, kiedy powstali, działają jak dobrze naoliwiona maszyna. W 2007 roku wydali album „Time Trials”, którego nakład wyczerpał się dość szybko. Już po pół roku wytwórnia Eulogy Recordings zdecydowała się na dotłoczenie płyty. W styczniu 2009 kapela wydała nowe EP zatytułowane „Assorted Music”.

Doskonałym uzupełnieniem amerykańskich ekip będzie polskie Last Dayz.

Koncert odbędzie się 28 lutego we wrocławskim klubie Wagon przy pl. Orląt Lwowskich 20A. Start – godz. 20. Bilety w przedsprzedaży nabyć można w cenie 35 zł w sieciach Ticketpro. W dniu koncertu bilety będą o 10 zł droższe.

Info:
http://www.core-poration.pl
http://www.myspace.com/coreporation,
bilety@core-poration.pl