Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Element Tattoo – nowe studio w Nowej Hucie [zdjęcia]


Pin It

W piątek, 6 lipca miało miejsce oficjalne otwarcie nowego krakowskiego studia w Nowej Hucie – Element Tattoo. Przez cały dzień goście mogli korzystać z atrakcyjnych zniżek na tatuaże. Był też pokaz tatuowania nowohuckiego wzoru, a wieczorem impreza przeniosła się na niezapomniane after party do lokalnego klubu Kombinator.

Studio ELEMENT TATTOO jest w dużym stopniu związane z portalem Hardcore Tattoo, bo pracuje tam właśnie portalowa ekipa. – Założeniem Element Tattoo jest nie tylko tatuowanie i kolczykowanie. Chcemy, żeby studio było miejscem spotkań pozytywnie zakręconych ludzi, nie tylko na punkcie tatuaży – podkreśla ekipa Element Tattoo.

Jeśli wszystko dobrze pójdzie studio będzie też wkrótce siedzibą naszego portalu.

Element Tattoo to mocno specyficzne miejsce na tatuatorskiej mapie Polski. Na chwilę obecną studio nie ma stałego tatuatora. Trwają poszukiwania odpowiedniej osoby. Na razie założeniem jest, że do Elementu przyjeżdżać będą tatuatorzy z innych miast w Polsce na tzw. guest spoty. Od 10-17 lipca w Element Tattoo będzie tatuować Kaśka, która przyjedzie do Nowej Huty z Warszawy. W kolejnym tygodniu studio odwiedzi Konrad, tatuator z Białegostoku.

Na Nową Hutę wybór padł częściowo przypadkiem, częściowo z fascynacji tą dzielnicą. W miejscu, gdzie działa Element Tattoo, było kiedyś studio tatuażu – Crazy NH Tattoo, ale kilka miesięcy temu zostało zamknięte. – Nawiązaliśmy współpracę z właścicielem lokalu i postanowiliśmy tchnąć nowego ducha w to miejsce – mówi Ernest.

Kolejna sprawa to to, że w Nowej Hucie brakuje takiego studia tatuażu. A że dzielnica ma swój specyficzny klimat zasługuje na tego typu miejsce. – Planujemy angażować się w życie Nowej Huty. Współpracować z lokalna społecznością, wspierać nowohuckie imprezy. Chcemy, żeby to miejsce na stałe wpisało się w krajobraz Nowej Huty – tłumaczy Ernest.

Studio działa od tygodnia, a już odwiedziło je bardzo dużo osób. Widać to było między innymi podczas oficjalnego otwarcia, które odbyło się w piątek, 6 lipca. Tego dnia przez studio przewinęło się kilkadziesiąt osób. Powstał między innymi bardzo ciekawy wzór związany z Nową Hutą, który został wykonany na karku Maćka Twaroga, pasjonata Nowej Huty, byłego radnego Krakowa i obecnego pracownika Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, który ma już na swoim ciele kilkanaście nowohuckich tatuaży. Wzór na kark Maciej Twaróg zaczerpnął od firmy Unicut, która produkuje odzież związaną z Nową Hutą.

Element Tattoo mieście się na os. Zielonym 13. Otwarte jest codziennie od godz. 11-19.

[AKTUALIZACJA, 8.02.2018]: Studio Element Tattoo nie istnieje od 2014 r.