Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Freestyle na poduchach


Pin It

W drugiej połowie lutego sympatycy freestyleowych odmian narciarstwa i snowboardu będą mogli spróbować najtrudniejszych ewolucji, nie ryzykując bolesnego upadku. W trzech ośrodkach narciarskich w okolicach Zakopanego – Białce Tatrzańskiej, na Harendzie i w Witowie będzie można trenować freestyleowe skoki na potężnej poduszce pneumatycznej Big Air Bag.

W lutym w Białce Tatrzańskiej, na Harendzie w Zakopanem oraz w Witowie pojawi się śnieżne miasteczko Olimpijskie Mobilne Stop Cafe. W specjalnej strefie kibica wszyscy chętni będą mogli śledzić zmagania polskich sportowców w Vancouver. Ponadto ci, którzy od tradycyjnych dyscyplin narciarskich wolą snowboard i freeskiing, będą mieli wyjątkową okazję potrenowania nowych ewolucji na potężnej poduszce pneumatycznej Big Air Bag, która dzięki technologii dwóch wewnętrznych komór oraz czujników objętości powietrza pozwala na amortyzowanie lądowania po wyskoku ze śnieżnej „hopy”. Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z freestylem będzie to idealna okazja do oddania pierwszych w swoim życiu i co najważniejsze – bezbolesnych skoków.
– Big Air Bag przyjeżdża do Polski po raz pierwszy. Na takich poduchach trenują narciarze freeski oraz snowboardowe kadry narodowe na całym świecie. To wyjątkowa okazja dla początkujących, którzy w bezpieczny sposób będą mogli spróbować pierwszych skoków na nartach czy snowboardzie – mówi odpowiedzialny za przygotowanie skoczni i poduchy Andrzej Lesiewski, który nadzorował budowę snowparków na takie imprezy jak Fiat Big Air, Mistrzostwa Polski we Freeskiingu oraz kilkanaście dużych eventów narciarsko-snowboardowych.

 

Oficjalna premiera poduchy odbędzie się w sobotę 13 lutego w Białce Tatrzańskiej o godz 17. W specjalnej oprawie będzie można zobaczyć nie tylko narciarzy czy snowboardzistów, ale i rowerzystów, gdyż Big Air Bag dostosowana jest także do potrzeb ich treningu. W kolejne dni poduchę będzie mógł przetestować każdy chętny, który w godzinach otwarcia stoków przyjedzie do wybranego, podhalańskiego ośrodka: Białki Tatrzańskiej (w dniach 14-15 lutego), na Harendę w Zakopanem (19-20 lutego) oraz do Witowa (24-25 lutego). Na miejscu każdy będzie mógł skorzystać z rad instruktorów i profesjonalistów, zobaczyć pokazy w wykonaniu czołówki polskich zawodników, przetestować sprzęt narciarski, a także powalczyć na skoczni o atrakcyjne nagrody od The North Face i Armada Skis.