Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Garść informacji o nowościach z Nikt Nic Nie Wie


Mimo ostrej zimy wydawnictwo Nikt Nic Nie Wie nie próżnuje i dostarcza kolejne nowości. W tym tygodniu zabawa w kolejne preodery – tym razem do 21.02. trwa preorder dwóch wydawnictw na CD. Na tych, którzy się skuszą zamówić w tym terminie czekają dodatkowe naklejki. Wydawnictwa te to:


PANACEA “Humanity is heading for nowhere” CD 25,-

“Intensywny, brudny i zarazem monumentalny hardcore, mix szybkiego scandi crusta (jak hiszpańska Ekkaia lub Madame Germen) z klimatami francuskiego screamo (Undone). W muzyce zespołu można usłyszeć zarówno melancholie, jak i wkurwienie. Panacea ma na koncie S/t LP wydany w Sadness Of Nosie oraz wiele koncertów w całym kraju.”
www.myspace.com/0101panacea

czosnEk “sometimes” CD 25,-

Nowe wcielenie cebuli po zmianie płci i cudownym rozdwojeniu oraz odmładzającym liftingu śpiewaka. Do preorderów dołączamy dodatkowo plakat. Zamawiający CD (a wkrótce LP) bezpośrednio u Nikt Nic Nie Wie otrzymają dodatkowo pełną talię kart (52+2) zaprojektowaną w turpicznej harmonii z oprawą graficzną płyty.

 

Zespół o płycie: “”sometimes” w swej zasadniczej części to 9 kawałków trwających łącznie niecałe 20 minut…

Dodatkowo nagraliśmy z nową wokalistką kawałki, które weszły w skład koncertowego setu. A na deser żarcik z wykorzystaniem niezbyt czosnkowych instrumentów i cudzych dzieci.

Płyta jest swego rodzaju pożegnaniem – z jednej strony z jednym z założycieli zespołu – dotychczasowym wokalistą Łyskim – ale też na swój sposób ze znajdującym się w stanie agonii / upadku / rozkładu (niepotrzebne skreślić) miastem, w którym kształtowaliśmy się my, a z nami ten zespół. Lektura wkładki wyjaśni niektóre zagadki…”

Oprawę graficzną płyty tym razem w całości przygotował Michał Arkusiński.

Premiera płyty będzie miała miejsce na koncertach w Pieńsku i Berlinie (na 20-leciu Kopi – najsłynniejszego europejskiego squatu) – w ostatnim roku czosnEk straszył m.in. na rocznicach poznańskiego Rozbratu i Carandiru (Kraków), wcześniej m.in. na wiedeńskim wagenburgu… Czyżby mała specjalizacja?
www.myspace.com/czosnek

A już wkrótce:

czosnEk “sometimes” LP
KNIFE IN THE LEG “No Place For Boys” 7″ EP – nowy singiel