Skontaktuj się z nami!       Studio, Sklep: 534 797 224, 511 991 135     

Wytwórnia, Portal: 692 703 463 

Grudziądz coraz bliżej


Pin It

Coraz większymi krokami zbliża się ogólnopolski festiwal tatuażu w Grudziądzu. Konkursy tatuażu, najlepsi polscy tatuatorzy przy pracy, rockowe koncerty – to tylko niektóre z atrakcji, jakie organizatorzy zafundują osobom odwiedzającym imprezę.

Grudziądz powrócił na polską mapę konwencji tatuażu po kilkuletniej przerwie. III edycja zapowiada się tym ciekawiej, że swoja obecność na niej potwierdzili już najlepsi polscy tatuatorzy. Atrakcją będzie niewątpliwie nagroda główna w niedzielnym konkursie Best of Show – maszynka do tatuażu zaprojektowana i wykonana przez Andrzeja Leńczuka, jednego z najlepszych polskich tatuatorów. Tatuaże w 11 konkurencjach oceniać będzie jury w składzie: Andrzej Leńczuk ze studia Alien, Junior z Juniorink Studio i Sławek Frączek z Tattoo Studio.

Oprócz masy świetnych artystów, w Grudziądzu pojawi się kilka firm ze sprzętem i akcesoriami do tatuażu oraz z ciuchami, a także przedstawiciele tatuatorskiej prasy oraz tematycznych portali internetowych. Jednym z patronów imprezy jest nasz portal.

Z atrakcji scenicznych nie zabraknie muzyki. Podczas konwencji w Grudziądzu zagrają między innymi rockowe kapele z Poznania: Blues Beatdown i The Old Cinema oraz zespół Okash, który tworzą muzycy z Grudziądza i Bydgoszczy. Towarzyszyć im będzie hip-hopowy skład z Poznania T.R.I.P. Widzowie będą mieli ponadto okazję zobaczyć projekt muzyczno-wizualny Electric Uranus, wystawę motocykli czy pokazy walk i akrobatyki sportowej. Pojawią się też przedstawiciele organizacji skupiającej fanów „Gwiezdnych wojen”.

Impreza odbędzie się 24 i 25 kwietnia 2010 roku w klubie Skała przy ul. Rybackiej 14 w Grudziądzu. Organizatorem jest ekipa studia 3rd Eye. Bilet jednodniowy kosztuje 20 zł, a dwudniowy – 35 zł.

Więcej: www.tattoofestiwal-grudziadz.pl